آیین تقدیر از معلمان و مدیران نمونه کشوری و استانی آموزش‌و‌پرورش استان همدان با تقدیر از برترین‌ها برگزار شد.

آیین تقدیر از معلمان و مدیران نمونه کشوری و استانی آموزش‌و‌پرورش استان با حضور آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی نماینده ولی‌فقیه در استان، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان؛ حمیدرضا حاجی‌بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی؛ معاونین استاندار، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و معلمان و فرهنگیان استان برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان شامگاه امروز در مراسم تجلیل از معلمان سرآمد استانی و کشوری که در سالن شهدای استانداری همدان برگزار شد اظهار داشت: تقریبا شاهد مشارکت ۵۳ درصدی معلمان در طرح معلم نمونه در سطح استانی بودیم که ۹نفر به مرحله کشوری راه پیدا کردند.

رسول شیدایی با بیان اینکه تقدیر از معلمان یک وظیفه همگانی است تصریح کرد: تقدیر از جایگاه والای معلم وظیفه همگانی است که با تلاش‌هایی که در این عرصه انجام شد این را به یک گفتمان تبدیل کردیم.

وی با اشاره به طرح‌هایی که باعث پیشرفت در عرصه آموزش و پروش شده اند، بیان کرد: یکی از این طرح ها، طرح شهید سلیمانی است که به برکت نام این شهید ۷۹ زمین چمن در استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش همدان عنوان کرد: تا قبل از دولت سیزدهم به ازای هر دانش آموز ۱۴سانتی متر زمین چمن وجود داشت ولی در حال حاضر به همت و تلاش دولت سیزدهم ۱۵سانتی متر به این میزان اضافه شده که خود دستاورد بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه سند تحول مصوب شده به زودی در دست اجراست افزود: یکی از مهم ترین کارها و اتفاقاتی که رخ داد موضوع رتبه بندی معلم ها بود که سند اجرایی آن هم آماده شده و مدرسه‌ها مجری این طرح هستند.

شیدایی با بیان اینکه امیدآوری یکی از موضوعات مهم در بحث آموزش است، تصریح کرد: یکی از مباحث فراگیر پرورشی همین امیدآوری است که برای این منظور اقدامات زیادی از جمله اجرای طرح شهید طوقانی به منظور آشنایی دانش آموزان با ورزش‌های باستانی و زورخانه ای انجام شد.

در این مراسم از معلمان و مدیران نمونه کشوری و استانی و پیشکسوتان آموزش‌و‌پرورش استان توسط دکتر قاسمی‌فرزاد استاندار همدان تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *