مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گفت: برنامه‌ای برای سهمیه بندی و یا قطعی ر زمستان امسال نداریم و برای ارائه خدمات مناسب به مشترکان تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

محمد صادق محبی‌نظر اظهار داشت: در حال حاضر بنا نداریم در زمستان امسال سهمیه بندی و یا قطعی گاز را اعمال کنیم و تمام تمهیدات اندیشیده شده است.

وی افزود: در حال حاضر قیمت گاز در بخش مصارف صنعتی و خانگی براساس نرخ های گذشته است از این رو هر گونه افزایش قیمت را تکذیب می کنم.

محبی‌نظر همچنین عنوان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۶ کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع در استان اجرایی شده که نسبت به سال‌های گذشته از رشد خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه وجود بیش از ۹ هزار و ۸۷۳ کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان همدان اظهار کرد: مقاوم‌سازی تأسیسات گازرسانی در برابر زلزله به‌دلیل اهمیت بالای شبکه‌های گازرسانی و لزوم واکنش سریع در شرایط بحران، اهمیت بالایی دارد و افزون بر این، پیش‌بینی و انجام اقدام‌های احتیاطی برای حفظ سلامت سرمایه‌های انسانی از مهم‌ترین اهداف این شرکت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان همچنین در خصوص ضریب نفوذ گازرسانی در استان همدان گفت: در بخش شهری ۱۰۰ درصد و در روستاها ۹۹.۹ درصد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *