مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران امروز شنبه ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار و با تصویب مجمع عمومی، مقرر شد مبلغ ۷۹ ریال سود به ازای هرسهم شرکت مخابرات ایران توزیع شود.

به گزارش اداره کل ارتباطات و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران، درجلسه امروز مجمع که با حضور نمایندگان سهامدار عمده، نمایندگان دولت، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان خصوصی سازی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و معاونین و مدیران ارشد ستادی برگزار شد، پس از استماع گزارش سالانه هیئت مدیره ، حسابرس و بازرس قانونی شرکت در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۳۰ ، صورت های مالی شرکت، ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

همچنین، اتخاذ تصمیم در خصوص میزان سود تقسیمی از دیگر سرفصل های جلسه مجمع بود که پس از بحث و بررسی های انجام شده مقرر شد میزان ۷۹ ریال به ازای هر سهم شرکت مخابرات ایران اختصاص یابد.

تعیین حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۳۰ از دیگر تصمیمات اتخاذ شده بود که “سازمان حسابرسی کل کشور” به عنوان حسابرس و “روزنامه اطلاعات” به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت در نظر گرفته شد.

در ادامه، مجمع عمومی فوق العاده برای تغییر ماده ۱۹ اساسنامه شرکت مخابرات ایران برگزار و در مورد تغییر این ماده رای گیری و به تصویب رسید.

همچنین مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نیز برای انتخاب مدیران حقوقی برگزار و شرکت های توسعه اعتماد مبین ، شرکت دانش بنیان سرمایه تسنیم، شرکت گسترش الکترونیک ایران ، وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت و شرکت سر مایه گذاری استان تهران به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره برگزیده شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *