استاندار همدان با بیان اینکه باید علم و دانش به عمل و کالا تبدیل شود، گفت: دولت از نخبگانی که خلق ثروت کنند حمایت تام و تمام می‌کند.

علیرضا قاسمی فرزاد بعد از ظهر امروز در جلسه رئیس بنیاد، نخبگان، روئسای دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری، اظهار داشت: به دنبال وصل کردن بنیاد نخبگان استان به دانشگاه‌ها و، نخبگان استان به پارک علم و فناوری هستیم.

وی با بیان اینکه بی‌شک باید علم نخبگان برای تولید و عمل و، نه علم برای علم و یا محفوظات باشد، تصریح کرد: دولت از نخبگانی که خلق ثروت کنند حمایت تام و تمام می‌کند.

استاندار همدان افزود: در بنیاد نخبگان استان، علم و دانش به عمل و کالا تبدیل می‌شود تا بتواند در عرصه جامعه خود را نشان دهد. 

قاسمی فرزاد گفت: بنیاد نخبگان استان یک مرکز و مجموعه‌ی هماهنگ کننده بین همه دانشگاه‌ها و پارک علم و فناوری است.

وی عنوان کرد: بنیاد نخبگان استان باید افراد نخبه را در دانشگاه‌ها و سطح استان شناسایی، و بین آن‌ها و مجموعه پارک علم و فناوری ایجاد ارتباط می‌کند. 

استاندار همدان اظهار داشت: نخبگان می‌توانند با حمایت مراکز دانشگاهی و پارک علم و فناوری ایده‌های خود را به محصول و سپس تولید انبوه تبدیل کنند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: باید ایده‌های نخبگان را در عرصه عمل پیاده‌سازی کنیم تا بتوان آن را به تولید انبوه و سپس صادرات برسانیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *