معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: از دی ماه سال گذشته تاکنون ۵ هزار تن شکر سهمیه‌ای با نرخ دولتی در استان توزیع شده است.

حسین فضلی اظهار داشت: از ابتدای دی ماه تاکنون ۶ هزار تن سهمیه شکر تنظیم بازاری داشتیم که از این مقدار تاکنون ۵ هزار تن توزیع شده است.

وی تصریح کرد: در فروردین ماه امسال ۲ هزار و ۶۰۰ تن شکر مربوط به سهمیه صنف و صنعت داشتیم که توزیع شده است.

معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان همدان افزود: ۲هزار و ۲۰۰ تن سهمیه شکر هم مربوط به بخش خانوار بوده که توزیع شده است.

 فضلی با تاکید بر اینکه یک هزار تن از سهمیه شکر استان باقی مانده است، عنوان کرد: این سهمیه هم مربوط به طرح ضیافت است که توزیع آن تا پایان ماه رمضان تکمیل می‌شود.

وی گفت: علاوه بر این ۶ هزار تن شکر که سهمیه استان بوده، ۴ هزار تن شکر هم که تولیدات کارخانه قند همدان بوده با توجه به نیاز استان با قیمت مصوب در استان توزیع شده است.

 معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان همدان با تاکید بر اینکه‌ گوشت قرمز و مرغ مورد نیاز مردم هم به مقدار کافی در بازار وجود دارد، تصریح کرد: در زمینه تولید و عرضه مرغ دچار مازاد شده‌ایم.

فضلی با تاکید بر اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بازار وجود ندارد، اظهار داشت: برنج هم به اندازه کافی در بازار و فروشگاه‌ها تزریق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *