مدیر کل بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همدان گفت: استاندار همدانو جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با عنوان میز خدمت و ارتباطات مردمی صبح جمعه از ساعت۱۱:۳۰ در جمع اقامه کنندگان نماز جمعه همدان حاضر می شوند.

مصطفی مرادی صبح امروز دز جمع خبرنگاران اظهارداشت:  استاندار همدان و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با عنوان میز خدمت و ارتباطات مردمی صبح جمعه از ساعت۱۱:۳۰ در جمع اقامه کنندگان نماز جمعه همدان حاضر و از نزدیک به مسائل و مشکلات اقشار مختلف مردم رسیدگی خواهند کرد .

وی گفت: سیستم الکترونیک ارتباط مردم و دولت(سامد) امکان ثبت و پیگیری درخواست ها در محل حسینیه امام خمینی (ره) پیش بینی شده است .

مدیر کل بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همدان  بیان کرد : یکی از برکات دولت مردمی سیزدهم حضور بی واسطه مسئولین و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در بین اقشار مختلف مردم می باشد.

وی تاکید کرد : با توجه به تاکیدات و رویکرد استاندار  همدان رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم، تولیدکنندگان و اقشار مختلف جزو مبنای اصلی ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی خواهد بود.  

مرادی ابراز داشت : با توجه به دستورات و منویات استاندار همدان در صدد هستیم با تداوم دیدار چهره به چهره مدیران و مردم و انجام بازرسی های مستمر، موانع رشد استان رفع و طرح پشتیبانی تولید و توسعه و حل مشکلات مردم فهیم و شهید پرور همدان فراهم شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *