رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه ملت یمن هرگز ننگ و ذلت را نخواهند پذیرفت، گفت: شکست، سرنوشت حتمی امارات خواهد بود.

«سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنانی به مناسبت حلول ماه رجب گفت: هدف دشمنان از مبارزه با ما این است که ما را کاملا  تحت سلطه خود قرار دهند، اما موضع ما در قبال دشمنان موضعی درخشان و موضع انسان‌های مؤمن، صابر و مجاهد است.

رهبر جنبش انصارالله اظهار داشت: مشکلات و درد و رنج‌های فراوانی که با آن مواجه هستیم نباید موجب شود که مواضع ما تغییر کند.ما هرگز ننگ و ذلت را نمی‌پذیریم و قبول نمی‌کنیم که تحت سلطه دشمنان قرار بگیریم.

الحوثی گفت: کشتار کودکان و زنان و زندانیان توسط دشمنان، ایمان ما را نسبت به بر حق بودنمان بیشتر می‌کند.

وی افزود: اشتباه بزرگ آن است که سیطره دشمن جنایتکار و کینه توزی را که با آن مواجه هستیم بپذیریم.

رهبر جنبش انصارالله گفت: چقدر ظلم و ستم دشمنان علیه ما بیشتر شود، جدیت ما در مقابله با آنها بیشتر خواهد شد.

الحوثی اظهار داشت: ما از ابتدای تجاوز با مشکلات بسیار زیادی مواجه بودیم، ولی با توکل به خدا و تلاش‌های پیروزی های بزرگی محقق کردیم و ملت ما امروز به معنای واقعی کلمه پیروز است.

وی گفت: آمریکا و اسرائیل و انگلیس امارات را وادار کردند که اقدامات خصمانه خود علیه یمن را تشدید کند و این در حالی است که اینگونه اقدامات نتیجه‌ای جز شکست برای امارات ندارد و این کشور شکست خواهد خورد.

رهبر جبنش انصارالله افزود: عقب نشینی هایی که در شبوه صورت گرفته به دلیل شرایط جنگ است و این به این معنا نیست که ملت ما شکست خورده است.

الحوثی اظهار داشت: کسی که گمان می کند با جلب رضایت آمریکا و انگلیس و اسرائیل، پیروز خواهد شد، متوهم است و شکست سرنوشت حتمی او است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *