مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: جشنواره فیلم فجر در همدان از تازیخ ۱۵ تا ۲۲ بهمن در دو سیما فلسیطن و آوینی همدان برگزار می‌شود.

احمدرضا احسانی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر در همدان اظهار داشت: افتتاحیه این مراسم جمعه ۱۵ بهمن از ساعت ۱۶.۳۰ در سینما فلسطین با تقدیر از فعالان سینمایی استان به ویژه سینماگران و عوامل فیلم های  انقلاب اسلامی برگزار و در پایان این مراسم با اکران فیلم  دسته دختران چهلمین جشنواره فیلم فجر در همدان استارت خواهد خورد. 

وی بابیان اینکه امسال در دو سینما فلسطین و آوینی میزبان فیلم دوستان عزیز هستیم تصریح کرد: ۱۶ فیلم از ۲۲ فیلم امسال جشنواره در همدان در سه سالن و دوسانس تا روز ۲۲ بهمن اکران خواهد شد.

مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان  با اشاره به اینکه خرید بلیط به صورت اینترنتی است افزود : همشهریان  عزیز میتواند با مراجعه به سامانه سمفا جهت خرید بلیط فیلم مورد علاقه خود اقدام کنند.

احسانی با تاکید بر این با توجه شرایط کشور و رعایت پرتکل های بهداشتی  50 درصد ظرفیت سالن ها سینما بلیط فروشی خواهد شد گفت:  در همدان فیلم های دسته دختران ، ضد ، شهرک  علف زار،شادروان ،برف آخر، شب طلایی، موقعیت مهدی ، بدون قرار قبلی ، بیرو ،مردبازنده ،هناس ، ملاقات خصوصی، ماهان ،خائن کشی، درب اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *