علیرضا قاسمی‌فرزاد ‌در جلسه کنگره بزرگداشت سرداران، امیران و فرماندهان و ۸۰۰۰ شهید استان، که با حضور سردار احمد حق طلب مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، و سردار حمید حسام، نویسنده ادبیات دفاع مقدس، برگزار شد، اظهار داشت: نظام ستم‌شاهی مسیر جامعه را به فلاکت و بدبختی رقم زده بود. اما امام راحل با قیام و انقلاب خود، این نظام پوسیده و منحط را نابود کرد و سعادت و خوشبختی را برای مردم ایران ریل‌گذاری کرد.

استاندار همدان گفت: دشمنان انقلاب، وقتی دیدند از همه جا شکست خورده‌اند، جنگ ۸ ساله را با همراهی صدام ملعون، بر ملت ایران تحمیل کردند. 

 قاسمی‌فرزاد افزود: رزمندگان ما در دفاع مقدس، در راه اعتلای بهترین ارز‌ش‌ها یعنی آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی جنگیدند. بی‌شک، با مجاهدت‌های رزمندگان، نجات، صلاح و فلاح ملت ایران ممکن شد.

وی در ادامه گفت: رهبر فرزانه انقلاب با درایت تمام توانست با یک ریل‌گذاری صحیح و درست، کشور و ملت را به سوی رستگاری و سعادت رهمون کند. 

استاندار همدان افزود: باید منش، اعتقادات و راه ایثارگران، آزادگان و شهدا را به نسل‌های آینده معرفی و تسری دهیم. ضرورت دارد کنگره‌ای در شان و تراز شهدای والامقام استان همدان برگزار کنیم.

وی در ادانه با اشاره به کنگره بزرگداشت ۸هزار شهید همدان، گفت: با هماهنگی‌های مجموعه دست‌اندار‌کار کنگره، تمان توان را در نکوداشت و بزرگداشت شهدا به کار خواهیم گرفت. زیر برگزاری کنگره یک اقدام فرهنگی موثر در راه اعتلای جامعه است که با بهترین شیوه انجام خواهد شد. 

وی در پایان گفت: مردم استان دلباخته دین مبین اسلام، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

۱۴۰۰/۱۱/۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *