امام جمعه همدان با بیان اینکه نباید نیروهای انقلابی و کارآمد با فشار و دخالت برخی از افراد برای اهداف سیاسی کنار بروند، گفت: اگر چاره‌ای نباشد، افرادی که در این عرصه دخالت می‌کنند را از همین تریبون به مردم اعلام خواهم کرد.

آیت‌الله شعبانی در خطبه‌های نماز جمعه همدان با بیان اینکه دغدغه رهبر معظم انقلاب سلامتی دانش‌آموزان و دختران جوان کشور است، اظهار داشت:‌ کدام انسان با شرافتی می‌تواند سراغ کودکان برود و برای رسیدن به اهداف خود، علیه آنها جنایت مرتکب شود؛ ‌این جنایت نشان داد مخالفان نظام و براندازان، نه تنها مردم ایران و کودکان، بلکه آزادی زنان نیز برایشان مهم نیست.

وی با بیان اینکه دشمن در حالی در فضای مجازی و رسانه‌ای نظام را متهم می‌کند ‌که بهتر است تاریخ بمباران حلبچه و بمباران شیمیایی مردم بی پناه کرمانشاه و کردستان در ۳۱ تیر سال ۶۷ را بار دیگر مطالعه کند، افزود: انتظار به حق مردم، شناسایی سر‌نخ‌ها و برخورد قاطع و بدون اغماض با عوامل این جنایت است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه با آموزش سواد رسانه‌ای به نسل جدید، اجازه ندهیم دشمن  ذهن کودکان ما را به تسخیر خود درآورد، تاکید کرد: ضروری است دستاوردها و اقداماتی که توسط جمهوری اسلامی، خصوصا در ایام اخیر انجام شده به مردم بازگو شود.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه دولت در سطح ملی گزارش دهد که در عرصه تحقق شعار سال تا چه میزان موفق بوده است، ادامه داد: ‌نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی صحبت از تحریم‌های بیشتر و حمله نظامی به ایران کرده که خودشان در سرزمین‌های اشغالی گرفتار شده‌اند و تهدید نظامی ایران مساوی است با نابودی اسرائیل و لذا دشمن جرأت این کار را ندارد.

وی با بیان اینکه در عزل و نصب‌ها منافع مردم تأمین شود و نباید نیروهای انقلابی و کارآمد با فشار و دخالت برخی از افراد برای اهداف سیاسی کنار بروند، خاطرنشان کرد: اگر چاره‌ای نباشد، افرادی که در این عرصه دخالت می‌کنند را از همین تریبون به مردم اعلام خواهم کرد و این تهدیدی جدی است، آن زمان است که مردم می‌دانند چگونه برخورد کنند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه مطالبه‌گری باید در دست جریان انقلابی باشد، تلاش گروه‌های مردمی در برگزاری جشن نیمه شعبان در همدان را قابل تقدیر دانست.

آیت‌الله شعبانی ضمن تبریک افتتاح پالایشگاه فاز ۱۴ پارس جنوبی، گفت: مایه بسی افتخار است که باوجود شرایط تحریم این پالایشگاه به دست جوانان و نخبه های ایرانی بوده که انتظار می رود جزئیات آن برای آگاهی مردم اطلاع رسانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *