مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه از امروز تا پایان هفته آسمان استان همدان برفی است، گفت: فردا وزش شدید باد را خواهیم داشت.

محمد حسن باقری شکیب گفت‌: از امروز تا روز پایان هفته احتمال بارش برف در نقاط مختلف استان به ویژه مناطق غربی استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه همراه با بارندگی‌ها وزش باد را خواهیم داشت، تصریح کرد: بنابراین احتمال بروز کولاک در گردنه‌های استان دور از انتظار نیست.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به اینکه وضعیت بارندگی‌ها در روز سه شنبه بهتر می‌شود، گفت: از صبح پنجشنبه دمای استان روند کاهشی طی می‌کند.

باقری شکیب از سرما و کاهش محسوس دما برای روز جمعه خبر داد و اظهار داشت: برای روز جمعه دمای هوا نسبت به امروز ۱۰ درجه سردتر می‌شود.

    وی در بخش دیگری از گفت‌و‌گو به وضعیت دمای استان در شبانه روز گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت، اسدآباد با حداکثر دمای ۹ درجه به عنوان گرمترین شهرستان استان و شهرستان رزن با حداقل دمای منفی ۶ درجه به عنوان سردترین نقطه استان ثبت و گزارش شده است.

    مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته دمای شهرستان همدان بین ۶ و منفی ۵ درجه در نوسان بوده است، افزود: برای امشب حداقل دمای همدان به منفی ۲ درجه خواهد رسید.

    باقری شکیب تصریح کرد: با توجه به آغاز سرمای هوا از روز پنج‌شنبه، پیش‌بینی می‌کنیم حداقل دمای بسیاری از شهرستان‌های استان در صبح جمعه به منفی ۱۴ درجه برسد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *