استاندار همدان بصیرت افزایی برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن را ضروری دانست و گفت: راهکار مهم برای مبارزه با جنگ ترکیبی سخت و نرم دشمنان اطلاع رسانی درست و تبیین دقیق دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

علیرضا قاسمی فرزاد همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان افزود: در شرایط حساس کنونی، ضرورت داد که وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم و اجازه ندهیم دشمن از هر راهی نفوذ کند چراکه تمام تلاش دشمنان ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسئولان است.

وی ادامه داد: مردم ایران در پیروی از آرمان های انقلاب، راه امام، شهدا و ولایت فقیه و مقام معظم رهبری عهد و پیمان ناگسستنی بسته اند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: مجموعه دستگاه‌های دولتی، بخش‌های خصوصی و شهرداری ها برای حفظ وحدت با بصیرت افزایی و تجدید پیمان با آرمان ها انقلاب در مقابل توطئه ها ایستاده اند و آنرا خنثی می کنند.

استاندار همدان با اشاره به اینکه امام آمد که بساط ظلم و ستم طاغوت را از بین ببرد افزود: این انقلاب تحول بزرگی در مسیر تاریخ به وجود آورد و در دوران حضور با برکت امام امپراتوری شرق به‌هم ریخت.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه انقلاب آمد و مردم را از ظلمت نجات داد گفت: ما فراموش نمی‌کنیم که چه کسانی در آن زمان بر مردم حکومت می‌کردند که از نوک پا تا سر در فساد و تباهی بودند.

وی تاکید کرد: این وعده الهی بود که نظام الهی بر رژیم ستم شاهی پیروز شود و امام و جانشین صالح آن آمدند و با یک نگاه راهبردی صحیح ما را در مسیر هدایت قرار دادند و مسیر هدایت به غیر از راه سختی به دست نمی‌آید.

استاندار همدان با بیان اینکه برکت خون شهدا و رهبری داهیانه نظام را بیمه کرده است افزود: راه اندازی جنگ ترکیبی دشمن برای کینه سال های پیش از مردم ما است که با طراحی نقشه ها خیال داشت کار نظام را یکسره کند اما نقشه های آنها خنثی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *