مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری همدان با اشاره به بازرسی‌های صورت گرفته از وضعیت مصرف گاز در نهادهای اداری و تجاری گفت: انشعاب گاز ۶۱ واحد اداری و تجاری پرمصرف در همدان قطع شد.

مصطفی مرادی با توجه به شرایط آب و هوایی و لزوم مصرف صحیح انرژی و گاز در کشور اظهار داشت: با توجه به دستور استاندار همدان، در روزهای تعطیل نظارت و بازدید هایی توسط همکاران بازرسی استانداری و بازرسان شرکت‌های گاز و توزیع برق از سازمان‌ها و ادارات صورت گرفته و این مهم نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در موضوع صرفه‌جویی بهینه مصرف گاز، مدیران امور اداری و پشتیبانی ادارات، نیز مسئول مستقیم نظارت بر این امر هستند ادامه داد: چنانچه در زمینه مصرف انرژی سهل‌انگاری و قصوری اتفاق بیفتد با مسئول مربوطه برخورد می‌شود.

    مدیرکل مدیریت عملکرد،بازرسی و امور حقوقی استانداری همدان با بیان اینکه از هم استانی های عزیز تقاضا داریم با صرفه جویی در مصرف انرژی یاری‌گر  تامین انرژی برای همه باشند گفت: در تلاش هستیم حداکثر کاهش مصرف انرژی در  دستگاه های استان را شاهد باشیم.

    مرادی گفت : تاکنون شش هزار و ۲۹۵ بازدید مشترک با حضور بازرسان شرکت ملی گاز و استانداری همدان  صورت گرفته که  495 مورد اخطار دریافت کردند و انشعاب گاز ۶۳ مشترک اداری و تجاری نیز قطع شده است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *