به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در شورای معاونین این شرکت که با حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر برگزار شد، اظهار کرد: در راستای مدیریت بحران آب در شهر همدان، ۸۰ چاه وارد مدار آبرسانی شد که از این تعداد ۳۳ حلقه چاه با تلاش جهادی و شبانه‌روزی کارکنان این شرکت در سخت‌ترین شرایط برق‌دار شد.

وی تصریح کرد: پروژه برق‌رسانی به سد تالوار نیز طی ۳ روز با همت والای همکاران و حضور جدی بخش پیمانکاری به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به نگاه ویژه همکاران و مدیریت بحران آب افزود: نقطه شروع این امر از برگزاری جلسه مدیریت بحران و از دشت شهرستان بهار آغاز شد.

وی با بیان اینکه فرایند مدیریت و حرکت جهادی پروژه به روش اقدامات مدیریت بحران انجام شد، گفت: تلاش ما بر این بود که زمان را از دست ندهیم و از توان پیمانکاری استفاده کردیم که نکته مهمی در موفقیت این امر بود.

سهرابی‌بیدار با بیان اینکه کار جهادی همکاران موجب نگاه مثبت استان به صنعت برق شده است، عنوان کرد: با توجه به این مهم از اقدامات شرکت توزیع برق استان در طرح آبرسانی به شهر همدان تقدیر شد.

* بحران آب امسال با روحیه جهادی و بسیجی مدیریت و رفع شد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حجم اقدامات جهادی و کار شبانه‌روزی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای آبرسانی اظهار کرد: این پروژه از لحاظ زمانی نیز حائز اهمیت بود چراکه مجموعه برق در دو جبهه فعالیت داشت، یکی مدیریت انرژی و دیگری همکاری در پروژه آبرسانی که شرکت توزیع برق استان از هر دو میدان سرافراز بیرون آمد.

علی‌اکبری با اشاره به تغییر شرایط اقلیمی و با بیان اینکه درگیر خشکسالی‌های طولانی مدت هستیم، گفت: بحران آب امسال چالشی بود که کشور به خصوص استان همدان درگیر آن شد که با روحیه جهادی و بسیجی مدیریت و رفع شد.

وی با بیان اینکه دو چالش مهم کشور که دشمن روی آن برنامه‌ریزی کرده بود کمبود برق در پیک بار تابستان و تأمین آب همدان بود، تصریح کرد: برای مدیریت چالش اول در حوزه برق همه کشور همراه بودند و چالش دوم با محوریت توزیع برق همدان مدیریت بحران شد.

وی با بیان اینکه ما قدردان همه شما هستیم، گفت: امید است همه در عرصه خدمت‌رسانی و رشد و توسعه زیرساخت‌های برق استان همدان موفق باشیم.

در پایان نیز به پاس زحمات و تلاش‌های مدیریت و کارکنان توزیع برق استان در راستای عملیاتی کردن طرح آبرسانی به شهر همدان، لوح سپاسی توسط  مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر به نمایندگی از مدیرعامل شرکت توانیر به مهندس سهرابی‌بیدار اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *