دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان در محکومیت حوادث تروریستی اخیر در شاهچراغ شیراز تجمع کردند و خواستار برخورد قاطع با فتنه گران و آشوبگران شدند.

ظهرشنبه ۷ آبان جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان به هدف محکومیت جنایت تروریستی اخیر در حمله وحشیانه به حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی(ع) و به شهادت رساندن مظلومانه جمعی از زائران آن حضرت در شاهچراغ شیراز و گرامیداشت این شهدا، و در محکومیت جنایات اغتشاشگران در سراسر کشور به جهت انجام ویرانگری در ایران و به شهادت رساندن نیروهای امنیتی و جوانان ایران اسلامی، تجمعی اعتراض آمیز را در مقابل دانشگاه دندانپزشکی برگزار کردند.

دانشجویان این حرکت اعتراضی خود را با انجام راهپیمایی در خیابان های دانشگاه علوم پزشکی ادامه دادند و در طی مسیر با سر دادن شعارهایی همچون «فتنه نداده است کسی را فریب نصرالله من الله و فتح قریب» ، «حجاب فقط بهانه است امنیتت نشانه است» ، «برای امنیت خواهرامون چقدر شهید شدن برادرامون» ، «اگر به ما فحش بدی بازم برات جون میدیم» ، «گفتند که داعش به لب مرز رسیده از خون جوانان وطن لاله دمیده» ، «دانشجو بیدار است از فتنه گر بیزار است» ، «منافق حیا کن دانشجو رو رها کن» اعتراض خود را نسبت به اغتشاشگران و تحرکات اخیر منافقین و جنایات گروهک های تروریستی بیان کردند.

در این تجمع بانوان دانشجو با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمامین «زن، زندگی، شهادت» ، «به اسم زن می‌زنند می‌شکنند می‌کشند» ، «چادر ز سر زنان کشیدند گفتند حجاب اختیاری!» ، «اگر دلسوز ایرانی چرا نفرت، ویرانی؟!» ، «ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» ، «فصل سکوت و صبر و مدارا تمام شد اینجا مجال سوریه‌سازی نمی‌دهیم» ، فریاد اعتراض و خروش انقلابی خود را بر سر فتنه گران و دشمنان زبونِ جمهوری اسلامی ایران، ابراز کردند.

سپس در دقایق پایانیِ این تجمع متن بیانیه دانشجویان، توسط یکی از بانوانِ دانشجو بدین شرح قرائت شد: چندی است که دوباره فلات ایران از لاله های سرخ شهادت گلگون شده است و در کوه‌های استوارش فتنه به راه افتاده، در این غبار ما دانشجویان انقلابی و بسیجی در پی حادثه‌های تروریستی اخیر در شهرهای سیستان، شیراز، مهاباد و دیگر نقاط کشور، ضمن عرض تسلیت به مردم ایران و محکوم کردن این اتفاقات اعلام می‌داریم تا رساندن انقلاب مان به مقصد غایی خویش تا آخرین قطره خون پای آن ایستاده‌ایم.

امروز تجمع کردیم تا تجدید میثاقی باشد با آرمان‌های امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای مدظله‌العالی. به مردم عزیزمان می‌گوییم که تا جان در بدن داریم برای حفظ امنیت شما و اصلاح وضع موجود در این میدان می‌مانیم.

زن به عنوان نیمی از بشریت و عضوی جدی و غیر قابل چشم‌پوشی در کانون بزرگ جامعه انسانی و نیز به عنوان یکی از دو رکن پدیدآورنده بنیان خانواده در طول تاریخ، داوری‌های گوناگونی را نسبت به خود دیده است، اما زنان این مملکت با تاسی از حضرت زهرا(س) بازیچه دست منافقان نخواهند شد و به دنیا اعلام می‌داریم “عفت و عزت” افتخار ماست.

دشمن نیز بداند که نسیم شهادت زنده‌کننده است. چه در حرم شاهچراغ از ما شهید کنند و چه در میدان فتنه، بر استواری درخت تناور اسلام و جمهوری اسلامی افزوده و بر رسوایی خویش بیش از پیش کوشیده و ملت ما را زنده‌تر کرده است. اگر از آرتین‌ها پدر و مادر و برادر گرفته است، کل ایران خانواده او شده و با ید واحده ایران، ریشه خویش را کنده است.

و اما باز دشمن خوش‌خیال ایران اسلامی‌مان، توهماتی دارد که می‌تواند از اختلاف نظرهای پیش آمده در جامعه ایران استفاده کند و بر نارضایتی‌های موجود موج‌سواری کرده تا از آب گل‌‌آلود ماهی بگیرد، کورخوانده است. ما به آنان هشدار می‌دهیم “خون شهدا” چراغ روشنگر بصیرت است، و سیل فریب و نیرنگ شما به سد هوشیاری مردم برخورد خواهد کرد و با روشن شدن ضمیر فریب‌خوردگان بالاخره این فتنه هم خاموش خواهد شد؛ اما ترس شما از مقابله با ما همواره پابرجا خواهد ماند و با توکل به خداوند متعال فتنه «تزویرِ غربی، عربی، عبری» به پایان خواهد رسید و قطعا شبکه‌های تلویزیونی معاند و مزدوران سایبری حاضر در شبکه‌های اجتماعی شما در فساد خود غرق خواهند شد.

و اما ؛ در مقابل از مسئولان می‌خواهیم بیش از پیش به جهت بهبود اوضاع کشور از زوایای مختلف بکوشند و بدانند که ما انقلابیون و بسیجیان هر چند جهتِ حفظ امنیت کشور و اسلام تا آخرین قطره خون ایستاده‌ایم، اما همچون رهبر دلسوزمان حاضر به حمایت از ناکارآمدی عملکرد و بی‌کفایتی مدیریت نیستیم.

ما تجمع‌کنندگان از مسئولین محترم می‌خواهیم ضمن عفو فریب‌خوردگان و البته استثنا قرار دادن معترضین محترمی که تنها به رویه‌های غلط اعتراض دارند و به امنیت مردم و کشور متعهد هستند، با مخلان نظم و آرامشِ مردم برخورد سخت و قاطع داشته باشند.

همچنین از مسئولان دانشگاه خواهانیم که با تلاش انقلابی و جهادی، برای اعتلا و پیشرفت و حل مشکلات دانشجویان عزیزی که این روزها حقِ آموزششان در حال پایمال شدن است بکوشند و حل مشکلات آنها را در اولویت کاری خود قرار دهند. در ضمن جهانیان بدانند که ما دانشجویان بسیجی و انقلابی تا آخرین نفس برای حفظ، آبادانی و پیشرفت ایران قوی در میدان می‌مانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *