امام جمعه همدان گفت: نجابت مردم همدان ستودنی است و جواب مسئولان به این نجابت مردم، تلاش شبانه روزی است که برای حل مشکل آب در حال فعالیت هستند.

آیت‌الله حبیب الله شعبانی ظهر امروز ضمن بازدید از روند اجرایی خط اضطراری آبرسانی به همدان‌ اظهار داشت: لازم است تا از نجابت، صبر و حوصله مردم همدان در این شرایط سخت، تشکر کنم. این نجابت ستودنی است و جواب مسئولان به این نجابت مردم، تلاش شبانه روزی است که برای حل مشکل آب در حال فعالیت هستند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه در کنار ایجاد خط دائمی برای حل مشکل آب پایدار در همدان، چندین اقدام همزمان در حال انجام است، گفت: در تمامی این فعالیت‌ها شاهد انجام کار جهادی هستیم و همه مسئولان و متولیان از وزیر نیرو تا استاندار و مجموعه مدیریتی استان، همه پای کار هستند.

وی با اشاره به اقدامات جانبی که در کنار ایجاد آب پایدار در همدان انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: کشاورزان در شهرهای بهار و کبودراهنگ به صورت خودجوش آب چاه‌های خود را در اختیار مردم همدان قرار داده‌‌اند و در کنار آن نیز در بخشی از شهر که آب کمتر به آنجا می‌رسد، تانکرهایی برای آبرسانی تعبیه شده است.

​​​​نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه از لحظه اول ایجاد مشکل آب در همدان، گروه‌های جهادی به میدان آمده‌اند، یادآور شد: طلاب، بسیج و گروه‌های مردمی در قالب نیروهای جهادی برای کمک به مردم وارد میدان شده‌اند و شبانه روز در حال خدمت هستند.

وی با تاکید بر اینکه لازم است تا از همه کسانی که در این مدت مشغول فعالیت هستند، تقدیر کنیم، گفت: برخی از کشاورزان با وجود آنکه محصولات کشاورزی هم داشتند اما نذر آب کردند و به یاری هم استانی‌‌های خود شتافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *