استاندار همدان با اشاره به اینکه رکورد مصرف آب استان در روزهای اخیر شکسته شده، گفت: آب‌ منطقه‌ای و آبفا زمان‌بندی مدیریت توزیع آب شهر همدان را اعلام کنند.

علیرضا قاسمی فرزاد، در بازدید از خط انتقال آب شرب همدان از تصفیه‌خانه شهید بهشتی اظهار داشت: مشکل تاریخی آب شرب مردم همدان، در‌ ماه‌های آینده یک‌ بار برای همیشه برطرف خواهد شد.

وی از مدیریت آب‌ منطقه‌ای و آب‌ و‌ فاضلاب استان خواست تا هر چه سریع‌تر زمان‌بندی دقیق برنامه مدیریت توزیع آب شهر همدان را به مردم اطلاع‌رسانی کنند و افزود: اگر مردم همراهی کنند، با تلاشی که همکاران در طرح آبرسانی همدان انجام می‌دهند، قطعا، از این وضعیت مقطعی برنامه مدیریت توزیع آب شهر همدان عبور خواهیم کرد.

استاندار همدان با بیان اینکه یکی از پروژه‌هایی که با سرعت بسیار بالا در این چند ماه در سطح کشور اجرا شد، پروژه طرح آبرسانی همدان است، عنوان کرد: ۱۷ سال در طرح آبرسانی همدان تاخیر صورت گرفته است، که در این مدت تنها ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، اما با اقدام و تلاش دولت سیزدهم و نگاه ویژه وزیر نیرو به این طرح، اکنون در مدت قریب به چهار ماه، بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

علیرضا قاسمی فرزاد ادامه داد: مجموعه نیروهای آب منطقه‌ای و آب‌ و فاضلاب استان به صورت شبانه روز در حال تلاش هستند تا طرح‌ آبرسانی به شهر همدان هر چه سریع‌تر به اتمام برسد و مشکل مردم برطرف شود، شخصا بر روند انجام پروژه نظارت دارم و از مدیران مربوطه مطالبه و توقع استمرار حرکت جهادی را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *