تیم دو و میدانی همدان با کسب ۱۰ مدال رنگارنگ قهرمان مسابقات دو و میدانی استعدادهای برتر کشور شد.

 دبیر هیئت دو و میدانی استان همدان با بیان اینکه تیم همدان در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور به مقام قهرمانی دست یافت اظهار داشت: تیم‌های گلستان و بوشهر به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم این مسابقات دست‌یافتند.

سید اصغر ذوقی احسن افزود: مسابقات دو و میدانی المپیاد استعدادهای برتر، گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، و سردار شهید علیرضا شمسی‌پور، شهید شاخص ورزش و جوانان کشور، به میزبانی شهرکرد برگزار شده بود و امروز به کار خود پایان داد. 

دبیر هیئت دو و میدانی استان همدان با اشاره به این که تیم همدان با کسب ۸۴ امتیاز بهترین عملکرد را در بین سایر استان‌ها داشت گفت: دوومیدانی‌کاران همدانی در این مسابقات ۱۰ مدال رنگارنگ شامل ۴ طلا، ۵ نقره و یک برنز کسب کردند. 

وی با اشاره به اسامی مدال‌آوران همدانی در این مسابقات تصریح کرد: یاسین گل‌محمدی که بی شک ستاره این مسابقات بود در ۱۱۰ متر با مانع با رکورد خوب ۱۴:۶۰ و در ۴۰۰ متر با مانع با رکورد ۵۵:۹۰ موفق به کسب ۲ نشان طلای خوشرنگ برای استان شد.

ذوقی احسن افزود: امیرحسین خداکرمی که در روز نخست این رقابت‌ها در ماده ۲ هزار متر بامانع با رکورد ۶ دقیقه و ۴۸ ثانیه نایب قهرمان شده بود و چراغ اول را برای تیم همدان روشن کرد، در روز دوم هم نشان طلای ۳ هزار متر را با رکورد ۱۰ دقیقه و ۱۵ ثانیه به خود اختصاص داد.

دبیر هیئت دوومیدانی استان همدان اظهار داشت: در ۳ کیلومتر پیاده‌روی امیرمحمد عرفانی با رکورد ۱۵ دقیقه و ۴۱ ثانیه و ابوالفضل شکری با رکورد ۱۵ دقیقه و ۴۹ ثانیه، نشان های طلا و نقره را کسب کردند.

ذوقی تصریح کرد: همچنین محمدیاسین رستمی فتوح در ۲۰۰ متر با رکورد ۲۳:۴۰ بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و در ۴۰۰ متر با رکورد ۵۴:۹۰ ششم شد.

وی عنوان کرد:در پنجگانه هم ابوالفضل سلطانی و ابوالفضل صفری، ۲ استعداد جدید دوومیدانی استان از شهرستان کبودراهنگ با امتیازهای خوب ۲۵۳۲ و ۲۴۰۳ به ترتیب موفق به کسب عناوین نایب قهرمانی و پنجم این رقابت ها شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *