مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان جزئیات درگذشت ملی‌پوش همدانی در اردوی تیم ملی جوانان بوکس را تشریح کرد.

علی حقیقی در رابطه با درگذشت ملی‌پوش همدانی در اردوی تیم ملی جوانان بوکس گفت: محمدامین روستایی، ۱۷ ساله از قهرمانان مطرح استان همدان بود که چندین مقام ملی داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: متاسفانه اردوی تیم ملی بوکس در شهرستان کامیاران برگزار شد که این شهرستان فاقد امکانات لازم برای برگزاری اردو بوده است.

حقیقی با بیان اینکه زمان این اردو مناسب نبوده و روستایی دچار ضایعه مغزی شده گفت: در اردوی تیم ملی پزشک هم حضور نداشته است.

وی با بیان اینکه این بوکسور جوان بعد از تمرین دچار سرگیجه می‌شود و داخل اردو به کما می‌رود اظهار داشت: برای انتقال این ورزشکار به بیمارستان سنندج مدت زمان زیادی می‌گذرد و جراحی انجام شده دیگر فایده‌ای نداشته است.

حقیقی با اشاره به این که در تماس تلفنی با رئیس هیئت بوکس به قصور این فدراسیون در برگزاری این اردو اشاره کردیم تصریح کرد: برای احقاق حق خانواده این بوکسور از همه ظرفیت‌های موجود در استان و ادارات کل ورزش و جوانان استان همدان استفاده می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پنج فضای ورزشی در هفته دولت در استان همدان به بهره‌برداری می‌رسد اظهار داشت: خانه کبدی کبودرآهنگ، زمین چمن روستای آبشینه، چمن مصنوعی روستای لتگاه، سالن چندمنظوره روستای توچغاز ملایر و سالن باستانی مریانج فضاهای ورزشی هستند که در هفته دولت افتتاح می‌شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: چند مسابقه ورز‌شی در کل استان و جام فوتبال کوچک پرچم نیز در شهرستان ملایر در این هفته برگزار می‌شود.

وی در رابطه با سهم ورزش استان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به همدان گفت: ۱۸۴ میلیارد تومان سهم ورزش استان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به همدان است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: این اعتبار مختص تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمامی است که بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند. مبلغ اختصاص یافته به این پروژه‌ها در سفر رئیس جمهور، جدا از اعتبارات ملی و استانی این پروژه‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *