امام جمعه همدان با بیان اینکه مردمی بودن رئیس جمهور قابل تقدیر است، اظهار داشت: در سفر به همدان تواضع رئیس جمهور در مقابل مردم را مشاهده کردم.

آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در نماز عبادی سیاسی جمعه همدان، اظهار داشت: در همایشی که این هفته برگزار شد، در دیدار ائمه جمعه با مقام معظم رهبری وسران قوا، مطالبات مردم از قوه‌مجریه، مققنه و قضاییه مطرح شد.

وی با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب سفارشاتی برای ائمه جمعه داشت، تصریح کرد: توجه به مردم و در کنار مردم بودن از توصیه و سفارشات مهم مقام معظم رهبری به مسئولان بود.

امام‌ جمعه همدان با بیان اینکه باید ائمه جمعه در کنار مردم باشند، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم در آنچه مردم را دعوت می‌کنیم خودمان هم عمل کنیم. 

شعبانی با تاکید بر اینکه عدالت بدون توجه به محرومان جامعه محقق نمی‌شود، عنوان کرد: ما باید در کنار مردم باشیم و گوشی شنوا برا دغدغه‌های آن‌ها باشیم.

وی به سفر روز گذشته رئیس جمهور به استان همدان، اشاره کرد و گفت: نمایندگان رئیس جمهور در سطح استان از نزدیک کنار مردم بودند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه مردمی بودن رئیس جمهور قابل تقدیر است، اظهار داشت: دیروز در کنار رئیس جمهور تواضع به مردم را دیدم.

شعبانی با تاکید بر اینکه رئیس دفتر رئیس جمهور در بین مردم حضور یافت و نامه‌های مردمی را جمع می‌کرد، تصریح کرد: متواضع بودن و در کنار مردم مهم است. باید این روحیه متواضع بودن در مقابل مردم و حرف مردم را شنیدن در دستور کار همه مدیران استان قرار گیرد.

امام جمعه همدان گفت: استاندار  کمک کند تا مدیران ما در تجمعات مردمی و نماز جمعه حضور پیدا کنند، در کنار مردم بنشینند تا روحیه مردمی بودن تقویت شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه این سفرها باید تحرک مدیران را برای خدمت‌رسانی تقویت کند، عنوان کرد: مدیرانی که سنخیتی با دولت در دغدغه‌مندی برای حل مشکل مردم، رسیدگی به امورات مردم و تواضع ندارد، الزامی به استمرار کارشان نیست.

وی با بیان اینکه برخورد مدیر با ارباب رجوع ربطی به تحریم و مشکلات کلان کشور ندارد، گفت: این‌ها مشکلاتی است که باید نظارت شود.

امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه این سفر برکات فراوانی برای استان به همراه داشت، عنوان کرد: در این سفر ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبارات برای استان اختصاص داده شد.

 شعبانی با تاکید بر اینکه بیش از ۱۷۰ پروژه در استان تکمیل می‌شود، گفت: مسکن و حوزه کشاورزی جزو مطالبات مردمی بود که در این سفر پیگیری شد.

وی با بیان اینکه مهم‌تر از همه مصوبات، اجرا و پیگیری آن توسط مسئولین است، افزود: باید مدیران پیگیری کنند تا وعده‌ها محقق شود.

امام جمعه همدان در بخش دیگری از سخنانش به گرامیداشت هفته خبرنگار اشاره کرد و گفت: از همه خبرنگاران تشکر قدردانی می‌کنم.

شعبانی با تاکید بر اینکه در آستانه محرم هستیم، گفت: محرم نسیم رحمت الهی است که در جامعه می‌وزد وآن جامعه را زنده می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *