حقوق بشر اساسی‌ترین و ابتدایی‌ترین حقوقی است که هر فرد به‌طور ذاتی، فطری و به صرف انسان بودن از آن بهره‌مند می‌شود. اگر می خواهید بدانید حُقوق بشر آمریکایی چیست؟

نقض حقوق بشر از سوی آمریکا بر همگان آشکار است اما تاکنون فکر کرده اید حقوق بشری که امریکا به آن پایبند است چه ویژگی هایی دارد؟

حقوق بشر اساسی ترین و ابتدایی ترین حقوقی است که هر فرد به طور ذاتی، فطری و به صِرف انسان بودن از آن بهره مند می شود، آمریکا حتی حقوق بشر را نیز دستمایه سلطه غیر قانونی خود برای سرنوشت ملت های جهان قرار می دهد و این یعنی سوء استفاده بی رحمانه از نام و عنوان حقوق بشر در جهت امیال و آمال غیر قانونی و فریبکارانه سیاسی، نظامی و اقتصادی قدرت های جهانخوار.جاسوسی و نقض حریم خصوصی افراد، جنگ های غیر قانونی، ترور، لابی های پشت پرده سیاسی و نقض آزادی بیان، حمایت از فعالیت سازمان های غیردولتی و آزادی بیان با تقویت خدمات  اینترنتی به بهانه ارتقا حقوق بشر مدنظر خود و … از جلمه اقدامات امریکا در نقض حقوق بشر است.اینفوگرافی زیر حقوق بشر مدنظر امریکا را به تصویر می کشد، فضای گرافیکی زیر به خوبی نشان می دهد که امریکا در حمایت از حقوق بشر مورد پسند خود چه منافعی را دنبال می کند.این اینفوگرافی به مناسبت ۱۳ آبان روزر مبارزه با اسکتبار جهانی منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *