معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: ۷۸ تن شکر احتکار شده به صورت توزیع خارج از شبکه، از دو عمده فروش شهرستان تویسرکان توسط شبکه اطلاعاتی بسیج کشف شد.

سرهنگ علی‌اکبر کریم‌پور ‌اظهار کرد: در راستای نظارت و توزیع کالا در بین شهروندان و مبارزه با فساد اقتصادی، با هوشیاری شبکه اطلاعاتی بسیج، ۷۸ تن شکر احتکار شده در شهرستان تویسرکان کشف و ضبط شد.

وی گفت: این مقدار شکر احتکار شده که به صورت توزیع خارج از شبکه بود از دو عمده‌فروش در شهرستان تویسرکان کشف شد و پرونده افراد خاطی برای سیر مراحل اداری به مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی ارسال شد.

معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان افزود: از عموم شهروندان درخواست داریم تا در صورت مشاهده با هرگونه بی‌نظمی، فعالیت مجرمانه محتکران و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با ستاد خبری اطلاعات سپاه ۱۱۴، ما را در مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده احتکار یاری کنند.

وی با بیان اینکه سازمان اطلاعات سپاه استان همدان در راستای برقراری امنیت با هر نوع اقدامی که معیشت مردم را به مخاطره بیندازد، مقابله و برخورد می‌کند، گفت: کسانی که بخواهند نظم نظام توزیع را برهم بزنند و اقلام ضروری را احتکار کنند، پس از تشکیل پرونده و پیگرد قانونی به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد تا با متخلفان برخورد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *