مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین پس از یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال در حسینیه امام (ره) همدان نماز عید سعید فطر را اقامه کردند.

مردم خداجوی همدان به شکرانه یک ماه روزه‌داری و عبادت صبح امروز نماز عید سعید فطر را، باشکوه هر چه تمام‌تر در مصلاها در حسینیه امام خمینی ره  اقامه کردند.

امروز نوای ملکوتی “اللهم اهل ‌الکبریا و العظمه” در دامنه کوه الوند، زادگاه سردار شهید حسین همدانی  پیچید و مردم روزه‌دار همدان خداوند متعال را برای یک ماه توفیق بندگی و روزه‌داری شکر کردند.

نمازگزاران برای حضور و اقامه نماز عید فطر ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و زدن ماسک و بعضاً وسایلی همچون مهر نماز و سجاده شخصی نیز مانند سال‌های گذشته با خود همراه داشتند.

به گزارش ، محدودیت‌‌های تردد و توقف از ساعت ۵ صبح امروز در خیابان‌های منتهی به محل نماز عید فطر همدان، اعمال شده بود که پس از اقامه نماز، این محدودیت برداشته شد و همچنین تمهیدات لازم جهت سهولت در رفت و آمد و نمازگزاران توسط شهرداری همدان از ساعت ۵:۳۰ در روز عید فراهم بود‌.

همچنین در محل نماز عید فطر، صندوقهای جمع آوری زکات فطره نیز در نظر گرفته شده که مؤمنان خداجو میزان فطریه خود را پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *