نماینده مردم همدان در مجلس بودجه ۱۴۰۱ را بودجه مردم و نظام دانست و گفت: در این بودجه ۲۵۰ هزار میلیارد برای کنترل قیمت ها در اختیار دولت قرار داده شده است.

حمیدرضا حاجی بابایی امروز در جمع مردم روزه دار همدان با گرامیداشت روز جهانی قدس با بیان اینکه ۷۴ سال است مردم فلسطین در حال مبارزه با رژیم صهیونیستی و دفاع از خودشان هستند اظهار داشت: رژیم صهیونیستی ۷۴ سال است که بر این مکان مقدس سیطره پیدا کرده است.

وی با اشاره مبارزه ۱۰۰ ساله مردم فلسطین با انگلیس امریکا افزود: ملت بزرگ ایران در روز قدس حماسه‌ای بزرگ آفریدند و به عنوان با شرافت‌ترین ملت تاریخ به یاری امام خود برخاستند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با این توضیح که ملت ایران یکپارچه برخواستند تا بگویند که ما پشت سر رهبر خود و وفادار به قیام عاشورا بوده، خواهیم بود و هستیم عنوان کرد: مهم‌ترین موضوع امروز جهان اسلام قدس است.

وی با بیان اینکه قدس در قرآن کریم متبلور شده و  در سوره اسرا  مردم بنی اسراییل و جایگاه و اقدامات خوب و بد این قوم را تبیین شده است مطرح کرد: پیامبر اکرم (ص) از مکه سفر خود را آغاز کرده و پس از عبور از بیت المقدس به معراج رسید.

این مقام مسئول با اشاره اسارت قدس به‌عنوان مقدس‌ترین مکان دینی در چنگال صهیونیست اظهار داشت: ۷۴ سال است که اسراییل چون غده سرطانی در منطقه با یاری انگلیس و سپس امریکا حکم می‌راند.

وی افزود: زنان و کودکان مظلوم و بی سرپرست در فلسطین و غزه فریاد می‌کنند، از خدا یاری می‌خواهند و رهبری می‌طلبند تا آنان را نجات دهد.

حاجی‌بابایی با این توضیح که ۷۵ درصد فلسطین در دست رژیم غاصب صهیونیستی است، افرادی که معتقدند از همه مردم دنیا برتر هستند گفت: این افراد معتقدند دیگران باید در خدمت آنها بوده و باید از نیل تا فرات را هم تصاحب کنند.

وی با اشاره به اقدام تاریخی امام خمینی در ۱۳ ماه رمضان سال ۱۳۵۸ مبنی بر برپایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تصریح کرد: با این اقدام امام خمینی فصل نوینی در عرصه مبارزات جهان اسلام علیه استکبار آغاز شد.

نماینده مردم ‌همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرآن با صراحت و لحنی توام با توبیخ مسلمانان را خطاب می‌کند که به یاری مظلومان بشتابند ادامه داد: نتیجه ماه مبارک رمضان تقوا و نتیجه تقوا هدایت و تبلور قرآن است و در این میان قرآن یعنی حکمت و حکمت یعنی بصیرت.

وی با بیان اینکه عبادت باید به ایستادگی در برابر ظالم تبدیل شود تا انسان در صراط مستقیم قرار گیرد عنوان کرد: برآیند سخن امامین انقلاب این است که رژیم صهیونیستی چون یخ در حال آب شدن است.

این مقام مسئول با این توضیح که امروز بیش از ۲۵۰ رسانه بین المللی فارسی زبان با دستور کاری که انگلیس و امریکا تعیین می‌کنند علیه ایران فعالیت می‌کنند مطرح کرد: این رسانه ها علیه شیعه و نظام جمهوری اسلامی با استفاده از پول رژیم صهیونیستی و امریکا بدگویی می‌کنند.

وی با اشاره به جایگاه مردم ایران، حضور مقتدرانه و با بصیرت آنها در میدان؛ وجود افرادی چون شهید حججی را دستاورد انقلاب برشمرد و افزود: امروز رژیم صهیونیستی تمام قدرت خود را به کار گرفته است تا تمام فشارها را بر مردم وارد کند حتی رسانه های آنها نیز علیه دولت انقلابی فعالیتی مداوم دارند.

حاجی بابایی با بیان اینکه رییس جمهور با تمام وجود برای مشکلات نگران است و برای رفع آن تلاش می‌کند گفت: اگرچه باید مشکلات را بیان کرده و حرف مردم را گفت اما نباید این اقدام سبب سیاه‌نمایی شود.

وی با این توضیح که در ۴۳ سال گذشته، تعدادی از افرادی که به عنوان مسئول، انتخاب شدند به فکر خود و خانوادشان بودند و پا روی خون شهیدان گذاشتند مطرح کرد: ما آمدیم و نشان دادیم هرچه داریم فدای نظام است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر چیزی برای خودمان خواستیم ملعون‌ترین افراد هستیم افزود: همه باید کمک کنیم وضمن تذکر به دولت، برای رفع مشکلات باید از آن نیز پشتیبانی کنیم.

وی با اشاره به تنش میان افغانستان و ایران، توضیح داد: آمریکا به دنبال مین‌گذاری در اطراف ایران است و تمام تلاش خود را به کار گرفته تا درگیری میان افغانستان و ایران به وجود آید. 

حاجی بابایی بابیان اینکه برای مقابله با دشمن باید همه را متحد کنیم اظهار داشت: ما جنگ را دوست نداریم اما اگر قرار است جنگی صورت بگیرد باید بین خود کشورهای غربی باشد.

وی بودجه ۱۴۰۱ را بودجه مردم و نظام دانست و توضیح داد: در این بودجه ۲۵۰ هزار میلیارد برای کنترل قیمت ها در اختیار دولت قرار داده شده است.

این مقام مسئول درباره وضعیت استان نیز با اشاره به اینکه در  استان اشکالاتی وجود دارد اما همه باهم در حال کار و تلاش هستند مطرح کرد: وضعیت استان را باید به شدت ارتقا دهیم.

وی با اعلام اینکه علاوه بر اختصاص هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای آبرسانی به همدان، کارهای بزرگ زیرساختی نیز در دست اجرا است گفت: ما آمده‌ایم بگوییم هرچه داریم را فدای این نظام و مردم می‌کنیم.

حاجی بابایی بالاترین عبادت و فریضه را خدمت مردم دانست و عنوان کرد: امروزسرمایه اجتماعی ما آسیب دیده که باید ترمیم شود علاوه بر این عده‌ای هم قهر کردند که دلیلش عملکرد نامناسب برخی از مسئولان است.

وی بیان کرد:نگاه من به همه مردم نگاه یک معلم است یعنی همه را خوب می‌بینیم مگر کسی که عملا در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده است.

نماینده مردم همدان با این توضیح که شهید سلیمانی نماد انقلابیگری در جمهوری اسلامی است ادامه داد: دست و پای همه مردم را میبوسم که برای دفاع از امام گام برداشتند کما اینکه میگویم باید با وحدت در کنار هم بوده و همه توان خود را برای کار در کشور به کار گیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *