به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان همدان، دکتر حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم شریف همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با حضور در جلسه مشترک هیئت مدیره و هیئت رئیسه شرکت گاز استان همدان، ضمن تجلیل از خدمات، تلاش ها و دستاوردهای شرکت گاز استان همدان، خواستار تعالی و رشد مضاعف کمی و کیفی خدمات ارائه شده توسط این شرکت به مردم استان همدان شد.

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران را نعمت دانست و گفت خدمت کردن به مردم در نظام اسلامی تمامی ندارد و باید هر چه که می توانیم به این مردم شریف خدمت کنیم که الحمدلله شرکت گاز از این آزمون سربلند بیرون آمده است.

 وی در خصوص گازرسانی به مناطق کمتر برخوردار و حاشیه شهرها و نیز اعمال تخفیف در گاز بهای مشترکین کم توان مالی، خواستار توجه بیش از پیش شرکت گاز شد و بیان داشت: هیچ کسی به خاطر مشکلات مالی نباید در استفاده از نعمت گاز طبیعی دچار مشکل باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرمان جهاد تبیین مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بیان داشت همه ما مکلف به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید با سیاه نمایی و تهاجم علیه ارزش های نظام اسلامی مقابله کنیم؛ البته این به معنای عدم نقد مسئولین اعم از نماینده ها، وزرا و کارگزاران نظام اسلامی نیست، بلکه در جهاد تبیین باید دستاوردهای نظام اسلامی تشریح و شیوه درست انتقاد و مطالبه گری نیز آموزش داده شود تا این مسئله به سیاه نمایی علیه نظام اسلامی و تخریب انقلاب منجر نشود.

در این جلسه محمد صادق محبی نظر مدیرعامل شرکت گاز استان همدان نیز با تشریح عملکرد شرکت گاز استان همدان در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف این استان، گفت: با توجه به به اتمام گازرسانی به تمامی شهرها و روستاهای واجد شرایط گازرسانی استان همدان گسب عنوان اولین استان سبز کشور و ضریب نفوذ قریب به ۱۰۰ درصدی گازرسانی در سراسر استان، امروز ما به سمت  ارتقاء کیفی و کمی خدمات شرکت و تحول در خدمت رسانی و بهبود و مقاوم سازی زیرساخت های گازرسانی حرکت می‌کنیم.

وی در خصوص دستاوردهای شرکت گاز استان همدان در سال ۱۴۰۰ افزود در سال گذشته خوشبختانه با تلاش و مجاهدت مسئولین و کارکنان شرکت و حمایت مسئولین ارشد دولت در استان و نمایندگان محترم مجلس، شاهد تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده شرکت گاز استان همدان در سال ۱۴۰۰ بودیم که خداوند منان را به پاس این نعمت سپاسگذاریم.

 محمدصادق محبی نظرم در بخش دیگری از اظهارات خود با توجه به مقوله اثرگذار جهاد تبیین گفت پس از فرمان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت جهاد تبیین، کمیته جهاد تبیین در سطح شرکت گاز استان همدان راه اندازی و این کمیته مکلف به برنامه ریزی و اجرای برنامه های ویژه در راستای تشریح دستاوردهای نظام اسلامی و دولت مردمی و جهاد تبیین شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان همدان با اشاره به  سخنان جناب آقای حاجی بابایی در خصوص دستگیری از محرومین و افراد کم توان مالی گفت: خوشبختانه شرکت گاز استان همدان در این امر پیشگام بوده است و از باب مسولیت اجتماعی و با مشارکت کارکنان ساعی شرکت، در خصوص پرداخت قبوض برخی افراد در قالب صندوق خیریه حضرت صدیقه کبری(س) از سالیان دور اقدام می نماید و اخیرا هم پیگیر اجرای طرح رایگان شدن بهای گاز مشترکین تحت پوشش نهاد های حمایتی در سطح استان هستیم.

حضور در جمع عموم کارکنان شرکت گاز استان همدان و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و ایراد سخنرانی در جمع این عزیزان از دیگر بخش های دیدار رییس محترم کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ با مسولین و کارکنان این شرکت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *