با پیشنهاد و موافقت وزیر کشور، حسن رضانیا به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان معرفی شد.

علی رضا قاسمی فرزاد، استاندار همدان در جلسه هماهنگی، برنامه ریزی و طرح مباحث و موارد مرتبط با مجموعه وزارت راه و شهرسازی استان، گفت: با پیشنهاد و موافقت وزیر کشور، حسن رضانیا به عنوان معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان معرفی شد

وی بیان کرد:در زمینه رشد و توسعه، شاخص‌ها و آمارهای استان باید واقعی‌سازی شوند و نرخ جمعیت، آمار اشتغال و دیگر شاخص‌های استان واقعی نبوده و باید در راستای واقعی سازی آمار اقدام جدی صورت گیرد. 

 قاسمی فرزاد تصریح کرد :در زمینه مسکن توجه جدی به شعار سال مبنی بر تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین شو و سهم استان در طرح نهضت ملی مسکن ۱۰۰ هزار واحد مسکونی است که در این راستا برای استان ۱۱۰۰ هکتار زمین تأمین شد. 

 وی گفت: در طرح نهضت ملی مسکن، توجه به زیر ساخت‌ها به ویژه آب بسیار مهم است و انتظارات دولت و توقعات مردم در سایه همراهی و همدلی باید انجام شود. 

 وی با اشاره به اینکه با تمام توان کارهای استان را پیش خواهیم برد، گفت: مدیران کل نیز با اهداف و برنامه دولت و تأسی از بیانات رهبری پای کار بایستند و سایه نشینی و نشستن پشت میز توسط مدیران، منفعتی برای استان ندارد.

 قاسمی فرزاد افزود: مدیران باید در این دولت به صورت جهادی در اقدام و عمل حضور پیدا کرده و مشی آن‌ها انقلابی باشد وتعارف نداریم، با مدیرانی که از برنامه‌های در نظر گرفته شده عقب بمانند، قطع همکاری خواهد شد. 

 وی بیان داشت: نگاه‌ها در تهیه طرح‌های جامع و تفصیلی استان، باید آینده‌نگر، انسان محور و در راستای حفظ کرامت انسانی باشد و در طرح نهضت ملی مسکن، ساخت و سازها با رویکرد فرهنگ ایرانی اسلامی انجام شود.

 قاسمی فرزاد بابیان اینکه در انجام طرح نهضت ملی مسکن به عنوان بافت جدید، باید به گونه‌ای اقدام شود که شایسته دارالمؤمنین باشد گفت: بنابراین نهایت دقت و رعایت لحاظ شود و کرامت انسانی در طرح نهضت ملی مسکن، حفظ شودو در انجام و اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان، دقت و کیفیت در‌ اولویت باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه امیدواریم ایستگاه راه‌آهن شهرستان فامنین، در دهه فجر افتتاح شود گفت: احداث بزرگ‌راه همدان به غار علیصدر پیگیری می‌شودو با توجه به کمبود منابع آبی استان در زمینه کشاورزی، ضرورت دارد از ظرفیتِ صنعت توریسم استفاده شود. 

 قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه با توجه به ظرفیت‌های استان در‌ زمینه گردشگری و جذب توریسم، تأمین زیرساخت‌های مناسب در دستور‌کار قرار گیرد افزود: زمینه انجام و اجرایی شدن بزرگ‌راه ساوه_همدان به فامنین فراهم شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *