گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای درباره اقدامات رژیم اسرائیل و ورود به مسجد الاقصی در روزهای آتی به‌بهانه برگزاری مراسم عید پِسَح هشدار دادند.

گروه‌های مقاومت فلسطین طی بیانیه‌ای در واکنش به تحولات اخیر سرزمین‌های اشغالی به‌ویژه عملیات تل‌آویو که منجر به کشته شدن دو صهیونیست و زخمی شدن هشت تن دیگر شد، درباره اقدامات رژیم اسرائیل هشدار دادند.

این گروه‌ها امروز سه‌شنبه ضمن تبریک گفتن این عملیات، تأکید کردند: «ما به اشغالگران و غاصبان صهیونیست درباره یورش به مسجد الاقصی و هتک حرمت آن و ذبح در این مکان مقدس تحت عنوان مراسم عید پسح (عید خروج بنی‌اسرائیل از مصر) هشدار می‌دهیم.»

گروه‌های مقاومت عملیات تل‌آویو را نشان شکننده و پوشالی بودن رژیم اشغالگر و نیروهای آن دانستند و تأکید کردند که کسانی که این عملیات‌‌های قهرمانانه را محکوم می‌کنند، نماینده اراده و وجدان بیدار امت اسلامی و ملت‌های آزاده نیستند.

گروه‌های مقاومت رژیم اسرائیل را مسئول کامل پیامدهای اقدامات یهودی‌سازی‌ دانستند و گفتند که نبرد با اشغالگران نامحدود است و شامل همه میادین می‌شود.

در این بیانیه آمده است: «ماشین جنایت و سرکوب صهیونیست‌ها هرگز اراده مردم ما در حرکت به‌سمت مسیر مقاومت به‌عنوان تنها راه آزادسازی اراضی اشغالی و بازگشت به خانه‌ها را نمی‌تواند متوقف کند.»

این گروه‌ها همچنین درباره جان اسرای فلسطینی دربند رژیم تل‌آویو هشدار دادند و گفتند که این رژیم مسئول جان این اسراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *