مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: مشکل خاصی در زمینه خوابگاه‌های دانشجویی در استان وجود ندارد و به دنبال افزایش خوابگاه‌های بخش خصوصی هستیم.

 مسلم مخفی در جریان بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی سطح شهر همدان، اظهار داشت: یکی از مسائل مهمی که در کمیسیون دانشجویی پیگیر آن بودیم، تامین خوابگاه دانشجویان است. 

وی با بیان اینکه خوابگا‌ه‌های بخش خصوصی که دانشگاه‌ها از ظرفیت آن‌ها استفاده می‌کردند، به علت شیوع ویروس کرونا طی دوسال گذشته، تعطیل شدند افزود: با حمایت‌ها و امکانات دانشگاه‌های استان از‌جمله دانشگاه بوعلی و دانشگاه علوم‌پزشکی، ظرفیت خوابگاه‌های استان ساماندهی شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان با این توضیح که طی بازدیدهایی که انجام گرفته، مشکل خاصی در زمینه خوابگاه‌های دانشجویی در استان وجود نداشته است بیان کرد: تقریباً دانشجوی بدون خوابگاه در دانشگاه های بوعلی و پزشکی وجود ندارد. 

وی ادامه داد: خوابگاه دانشجویی ریحانه ۲ در دانشگاه علوم پزشکی در حال آماده سازی است و با تکمیل این مجموعه، مشکل خاصی در این زمینه وجود نخواهند داشت. 

این مقام مسئول با اعلام اینکه به دنبال افزایش ظرفیت خوابگاه‌های بخش خصوصی هستیم تا بتوانیم خوابگاه‌های بخش خصوصی را فعال کنیم عنوان کرد: جلسات کمیسیون دانشجویی به طور منظم و مستمر برگزار، و مسائل و مشکلات بخش دانشجویی استان بررسی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *