مراسم تشییع شهید حجت‌الاسلام دارایی با حضور پرشور مردم از مهدیه مشهد به سمت حرم مطهر رضوی برگزار شد و پیکر این طلبه جهادگر در آغوش حرم امام رئوف آرام گرفت.
این مراسم پس از آیین نوحه خوانی و عزاداری در مهدیه مشهد با حضور پر شور مردم شهید پرور مشهد مقدس، خانواده شهدا و ایثارگران، روحانیان و طلاب، خادمان بارگاه رضوی و جمعی از مسئولان از این مکان به سمت حرم رضوی برگزار شد.

خیابان امام رضا(ع) مشهد مملو از حضورپر شور مردمی است که برای دومین روز پیاپی به خیابان آمده اند تا دومین شهید حادثه تروریستی حرم مظهر رضوی را تا زادگاه ابدی‌اش بدرقه کنند.

زانران و مجاور مشهدالرضا با سر دادن شهارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند و حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی و شهید شدن دو روحانی جهادگر حاشیه شهر مشهد را محکوم کردند.

قرار است پیکر این شهید، در کنار دیگر شهید جنایت تروریستی حرم امام رضا (ع) در صحن جمهوری و در کنار شهدای انفجار تروریستی حرم مطهر رضوی در سال ۷۳ به خاک سپرده شود.

با شنیدن صدای اذان ظهر به افق مشهد مقدس پیکر شهید دارایی به جمع نمازگزاران در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی پیوست تا پس ازبرپایی نماز جمعه، بر پیکر این شهید والا مقام نماز خوانده شود.

پس از اقامه نماز توسط نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی پیکر شهید اصلانی به سمت ‌محل تدفین واقع در جوار شهدا حادثه عاشورای حرم رضوی منتقل شد تا این شهید رمضان حرم رضوی نیز در کنار این شهدا آرام گیرد.

شهید دارایی نیز با موافقت تولیت آستان قدس رضوی، در صحن جمهوری اسلامی و در کنار شهدای انفجار حرم مطهر رضوی به خاک سپرده شد.

مراسم بزرگداشت شهیدان حجج الاسلام و المسلمین محمد اصلانی و محمد صادق دارایی ساعت ۲۱ امشب از طرف نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی و تولیت آستان قدس رضوی در ایوان مسجد جامع گوهرشاد حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *