همسر شهید دارایی ‌با بیان اینکه شهید دارایی همیشه آرزوی شهادت داشت، گفت: این شهید بزرگوار فدای رهبر و انقلاب شدند و چشم دشمنانشان کور. به دشمنان می‌گویم که این شهادت هنوز تمام نشده و قطعا پسرش راهش را ادامه خواهد داد.

در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان و در روز خاکسپاری شهید اصلانی، دوست و همراه ایشان حجت‌الاسلام دارایی از طلبه‌های مجروح در حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی در بیمارستان کامیاب مشهد مقدس به شهادت رسید.

وی از روز سه شنبه و به دنبال حادثه سوء قصد عامل تکفیری در حرم مطهر رضوی با چاقو، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد بود و به گفته دکتر مسعود خانی مدیر این بیمارستان، روز گذشته نیز عمل سختی را پشت سر گذاشت، اما در نهایت بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربات متعدد چاقو، شهد شهادت نوشید و دعوت حق را لبیک گفت.

تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان رضوی و مدیر حوزه علمیه خراسان ‌با حضور در منزل حجت‌الاسلام صادق دارایی دومین شهید جنایت تروریستی در حرم مطهر رضوی با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.‌

تولیت آستان قدس رضوی در این دیدار گفت: به حدی بنده از این واقعه اندوهگین هستم که موضوع شهادت شهید دارایی را به مرور طی چند ساعت به بنده اعلام کردند؛ چه مرگی از این زیباتر که انسان در راه اهل بیت(ع) و در صحن و سرای رضوی شهید شود؟ از امام رضا(ع) خواسته‌ام مرگ مرا در راه اهل بیت(ع) و در صحن و سرای رضوی مقدر فرماید.

وی در ادامه با تجلیل از روحیه‌ی بالا و صبر خانواده‌ی شهیدان این حادثه، ابراز کرد: صبر خانواده‌های شهیدان اصلانی و دارایی اعجاب برانگیز است، این دو خانواده‌ در مقابل شهادت عزیزانشان، بهترین و زیباترین صبر را به خاطر خدا نشان دادند، در برابر این صبر و گذشت سر تکریم فرود می‌آوریم و با مشاهده شما عزیزان، روحیه‌ی مضاعف می‌گیریم.

‌مروی با اشاره به دو فرزند یک و سه ساله شهید دارایی‌ گفت: قطعا این واقعه برای همسر شهید بسیار سخت و ناگوار است، اما بدانید آن روحانی جهادگر در خانه امام رضا(ع) شهید شد و قطعا فرزندان و خانواده او مورد عنایت ویژه حضرت ثامن الحجج(ع) خواهند بود.

همسر شهید دارایی نیز در این دیدار با بیان اینکه شهید دارایی همیشه آرزوی شهادت داشت، گفت: این شهید بزرگوار فدای رهبر و انقلاب شدند و چشم دشمنانشان کور. به دشمنان می‌گویم که این شهادت هنوز تمام نشده و قطعا پسرش راهش را ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *