مدیر سیاسی و انتخابات استانداری همدان با اشاره به پایین ترین نرخ تورم کشوری در ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۰ گفت: ۱۰ مجموع ۷۰ تغییر مدیریتی در استان ۱۰۰ درصد انتصاب‌ها بومی بوده است.

مُسلم مخفی در شورای اداری شهرستان بهار با بیان اینکه در دعای شریف افتتاح در فرازی از این دعا ، بندگان خدا از درگاه او درخواست می‌کنند که دولت کریمه بر کره خاکی حکم فرما شود اظهار داشت: در این دعای شریف دو ویژگی را برای دولت کریمه که منتسب به امام زمان (عج) است بیان می کنند، دولتی که سبب عزت مومنین و ذلت منافقین باشد.

وی ادامه داد: امروز که به لطف خدا دولت مردمی و انقلابی در کشور حکمرانی می کند باید به این مهم توجه داشته باشد که اهل ایمان در آن مورد تکریم و تعزیم باشد و اهل نفاق در آن جایی نداشته باشند تا به نسبت به ویژگی های دولت کریمه نزدیک باشد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان با این توضیح که مقام معظم رهبری در پیام نوروزی خود پنج ویژگی مهم برای دولت سیزدهم مانند مردمی بودن، امیدآفرین بود، متفاوت از دولت گذشته، پرتحرک بودن ، اهل عمل بودن را ذکر فرمودند عنوان کرد: این سخنان رهبر معظم انقلاب مایه افتخار و البته مسئولیت آور است.

وی با اشاره به اینکه امروز بحمدالله ویژگی‌های مورد اشاره مقام معظم رهبری در مدیریت استان دیده می‌شود گفت: آرامش بازار شب عید نتیجه مدیریت مستقیم استاندار همدان بر کمیته تنظیم بازار بود که تا آخرین ساعات پایانی سال و پس از آن ادامه داشت.

مخفی با بیان اینکه هرچند میزان تورم ۴۰ درصدی که البته میراث دولت قبل است برای ما تلخ است اما مدیریت مستمر و دقیق بر بازار استان همدان سبب شد پایین ترین نرخ تورم طی ۱۲ ماهه سال ۱۴۰۰متعلق به استان همدان باشد ادامه داد: در کنار توفیقات متعدد در این مدت کوتاه مفتخر هستیم که اعلام کنیم هم اکنون مدیریت استان همدان در دستان توانمند نیروهای بومی استان است.

وی با اعلام اینکه از مجموع حدود ۷۰ تغییر مدیریتی در استان همدان صد در صد انتصابات بومی هستند افزود: امروز در مدیریت استان به جوانان مومن جهادی و با روحیه انقلابی اعتماد شده است و تلاش بر این است که عنصر ارزشمند تجربه در کنار نیروی مشکل گشای جوانی حرکت استان بر ریل توسعه را سرعت بخشد.

این مقام مسئول بیان کرد: گفتمان غالب در استان کار و تلاش و همت برای حل مشکلات است و هر تفکری که بخواهد تفرقه و حاشیه ایجاد کند در برابر فضای وحدت حاکم بر استان محکوم به شکست است.

در این مراسم علی نصرتی به عنوان معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بهار، حمید میرزایی به عنوان بخشدار لالجین و سید علی حسینی به عنوان بخشدار مرکزی بهار معرفی شدند و از زحمات مسئولان قبلی قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *