رئیس‌جمهور با تأکید بر حل مشکلات خانواده‌های شهدا گفت: مهمترین وظیفه مسئولین پاسداری از راه شهدا و خدمت به خانواده آنها است.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه چهارشنبه در ادامه برنامه‌های سفر خود به استان خراسان رضوی در دیدار صمیمانه با خانواده‌های شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم استان خراسان رضوی، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار اظهار داشت: توفیقی است که در ابتدای سال نو، در ماه مبارک شعبان و کنار مضجع شریف امام هشتم(ع) در خدمت خانواده شهدا و جانبازان هستم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه شهدا در آزمون‌های مختلف سربلند هستند، افزود: شهدای مدافع حرم مقابل یک جریان بی‌رحمی که عامل دست آمریکا و رژیم صهیونیستی بود و قصد داشت منطقه را به هم بریزد، ایستادند.

رئیسی ضمن اشاره به کرامت و بردباری خانواده شهدا نسبت به مصیبت از دست دادن عزیزانشان، تصریح کرد: شما خانواده شهدا همیشه شاکر خداوند هستید، مشکلات شما را متزلزل نکرد و اعتقادتان به نظام و اسلام را حفظ کردید.

رئیس جمهور در این دیدار با یادآوری نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب نسبت به خانواده شهدای مدافع حرم گفت: مهمترین وظیفه مسئولان پاسداری از راه و حفظ آثار و دستاوردهای شهدا و خدمت به خانواده آنها است چرا که حقیقتاً خون شهدا از جامعه جهل‌زدایی می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به دغدغه‌های مطرح‌شده از سوی خانواده شهدای مدافع حرم، مسئولان استانی را مکلف کرد در اسرع وقت نسبت به رفع دغدغه‌های این عزیزان اقدام کنند.

پیش از سخنان رئیس جمهور تعدادی از خانواده‌های شهدا به بیان دیدگاه‌ها، دغدغه‌ها و مشکلات خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *