فرمانده سپاه همدان با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان در سال ۱۴۰۲ گفت: نخستین کنگره شهدای استان در زمان حیات شهید همدانی برگزار شد کنگره‌ای که پس از برگزاری تا ۱۰ سال الگوی دیگر مراسمی بود که در کشور برگزار شد.

سردار مظاهر مجیدی پیش از ظهر امروز در شورای اداری استان همدان با قدردانی از مجموعه نیروهای مسلح برای تامین امنیت کشور اظهار داشت:‌ اگر امنیت نباشد سنگ روی سنگ بنا نمی‌شود کما اینکه فعالیت ما در جایی است که امنیت باشد بنابراین از تلاش نیروهای مسلح و هم افزایی ایحاد شده در استان تشکر می‌کنم.

 وی افزود: وقتی درباره امنیت صحبت می‌کنیم باید بدانیم احساس امنیت از خود امنیت با ارزش‌تر است چرا که وقتی مردم احساس امنیت کنند ارزش آن برای آنها بالاتر از امنیت است که خوشبختانه در استان این امنیت ساری و جاری است. 

فرمانده سپاه همدان همچنین با قدردانی از مسئولان استان برای برگزاری اردوهای راهیان نور ادامه داد:‌ دو سالی بود که اردوهای راهیان نور تعطیل بود اما امسال توانستیم با همکاری استاندار زمینه را برای برگزاری این حرکت بزرگ فرهنگی کشور مهیا کنیم.

وی با این توضیح که استان همدان توانسته در این عرصه در بین دیگر استان‌های کشور خوش درخشد مطرح کرد: این مهم جز با تلاش و زحمات مسئولان استان محقق نمی‌شد.

فرمانده سپاه همدان با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای استان در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد: نخستین کنگره شهدای استان در زمان حیات شهید سرلشگر همدانی برگزار شد کنگره‌ای که پس از برگزاری تا ۱۰ سال الگوی دیگر مراسمی بود که در کشور برگزار می‌شد.

وی با بیان اینکه تقریبا ۱۱ سال از زمان برگزاری کنگره نخست گذشته و امروز در حال آماده شدن برای برگزاری کنگره دوم هستیم اظهار داشت: به‌زودی جلسات هماهنگی برای برگزاری این رویداد با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و کمیته‌های ۲۰گانه برگزار می‌شود.

 فرمانده سپاه همدان با اشاره به اینکه امیدواریم با شهدایی که استان همدان دارد و ظرفیت‌های آن اقدامات لازم در دومین کنگره شهدا صورت گیرد افزود:‌ شهید همدانی، شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت و شهدای سلامت ظرفیت‌هایی است که باید در کنگره دوم مورد توجه قرار گیرند.

وی بیان کرد: از آنجایی که خداوند به نظام اسلامی این عنایت را کرده که دولتی انقلابی روی کار بیاید امروز زمینه برای حرکتی بزرگ در کشور فراهم شدا است در همین راستا نیز در سپاه و بسیج زمینه را برای اشتغال دانش بنیان و مردمی فراهم می‌کنیم کما اینکه هر چه وحدت رویه و هم افزایی بیشتر شود در دست یابی به راهبردهای استان میز موفقیت بیشتری خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *