پس از هلاکت دست کم ۵ صهیونیست در عملیات استشهادی یک فلسطینی در شرق تل‌آویو، رئیس پلیس این رژیم دستور داده است تا سطح آماده‌باش نیروهای پلیس به بالاترین سطح افزایش یابد.

در پی عملیات استشهادی سه‌شنبه شب در شرق تل‌آویو، پلیس رژیم صهیونیستی به حالت آماده‌باش کامل درآمد و هزاران نفر از نیروهای ذخیره هم فراخوانده شدند تا در مناطق مختلف مستقر شوند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پی عملیات تل آویو، برای اولین بار از زمان نبرد شمشیر قدس، رئیس پلیس این رژیم دستور داده سطح آماده‌باش نیروهای پلیس به بالاترین سطح افزایش یابد.

در همین حال، پایگاه خبری عبری‌زبان «والا» اعلام کرد که آویو کوخاوی رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال عملیات امشب در تل آویو دستور اعزام ۴ گردان دیگر از نیروهای ارتش به کرانه باختری را صادر کرده و بدین گونه تعداد گردان‌های مستقر در این منطقه به ۸ گردان افزایش یافت.

از سوی دیگر، نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی ساعت ۱۰ شب به وقت تل آویو نشست اضطراری با حضور مسئولان امنیتی ارشد این رژیم برگزار خواهد کرد.

منابع خبری رژیم صهیونیستی اعلام کردند که یکی از نیروهای پلیس در عملیات تیراندازی امشب در تل آویو کشته شد.

در عملیات استشهادی سه‌شنبه شب یک فلسطینی در منطقه بنی براک در شرق تل آویو، ۵ صهیونیست به هلاکت رسیده و ۶ نفر دیگر زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *