رئیس‌جمهور گفت: خراسان‌رضوی به‌واسطه وجود بارگاه منور رضوی ظرفیت‌های بسیاری دارد و به‌دلیل داشتن مراکز تولیدی دانش‌بنیان می‌تواند بین اشتغال و تولید دانش‌بنیان پیوند برقرار کند.

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی عصر امروز در بدو ورود به خراسان رضوی، در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد اظهار داشت: خراسان رضوی خطه تاریخی، تمدنی و فرهنگی برای ملت مسلمان ایران است، پایتخت معنوی و مذهبی ایران اسلامی از استان‌هایی است که در آن فقها، فیلسوفان، شاعران و رزمندگان زیادی پرورش یافته‌اند و پایگاه علم و دانش جهان تشیع است و این برای ما مایه مباهات است.

وی افزود: خراسان رضوی ظرفیت‌های بسیاری دارد که مهمترین آن نیروی انسانی تحصیلکرده و کارآمد است، ظرفیت‌های این استان به‌برکت مضجع شریف رضوی و مردم فهیم و بصیری است که ۱۸ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند، لذا فقر و نداری زیبنده استان خراسان رضوی نیست.

رئیس جمهور ادامه داد: قبل از سفر استانی به خراسان رضوی، بررسی‌های لازم صورت گرفته و برنامه‌ای برای سفر پیش‌بینی شده است که امیدواریم مسائل و مشکلات منطقه بررسی و در جلسات مختلف با مدیران عالی و نمایندگان استان تصمیمات مناسبی برای رفع مشکلات به‌نفع مردم گرفته شود.

آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: خراسان رضوی به‌واسطه وجود بارگاه منور رضوی(ع) ظرفیت‌های بسیاری دارد و به‌دلیل داشتن مراکز تولیدی دانش‌بنیان می‌تواند بین اشتغال و تولید دانش‌بنیان پیوند برقرار کند.

توسط admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *