فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شهادت یکی از مأموران جان برکف انتظامی شهرستان ایرانشهر در تیراندازی اشرار مسلح کوردل خبر داد.
سردار احمد طاهری اظهار داشت: ساعت ۰۱:۷ بامداد امروز در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام درگیری و تیراندازی در یک مراسم عروسی، در یکی از محلات ایرانشهر سریعاً مأموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: بلافاصله پس از حضور مأموران در محل سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ نقره‌ای سمت مأمورین تیراندازی کرد و با استفاده از شلوغی محل و ترافیک ایجاده شده به سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی دو نفر از مأموران انتظامی مجروح و به بیمارستان منتقل شدند، اما تلاش تیم پزشکی برای نجات جان ستوان سوم “منصور بزی ساکت” بی‌نتیجه ماند و این مأمور جان برکف انتظامی استان، جمعی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر بر اثر اصابت گلوله به ناحیه سر، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: حال مأمور انتظامی دیگری که در این درگیری مجروح شده بود مساعد و در بیمارستان تحت درمان است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مامور جان برکف پلیس استان گفت: بلافاصله با تلاش پلیس شهرستان ایرانشهر عاملان اصلی راه‌اندازی این نزاع شناسایی و تعدادی از آنها در چند عملیات ضربتی دستگیر شدند و تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر اشرار مسلح متواری ادامه داشته که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقباً اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *