سرمربی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی برای پیروزی تیمش برابر ایران مصمم است.

پائولو بنتو امروز پیش از شروع نخستین تمرین تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: تغییراتی در فهرست بازیکنان به دلیل ابتلای برخی از آنها به کرونا ایجاد شد. کنترل این بخش سخت است. بهترین راه را پیدا می‌کنیم و آماده بازی با ایران می‌شویم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی افزود: همان طور که پیش از این هم گفته بودم می‌خواهیم رقابت‌های انتخابی جام جهانی را با بهترین نتایج به پایان برسانیم. در هر دو بازی باقی‌ مانده می‌توانیم ۶ امتیاز کسب کنیم و صدرنشین گروه شویم. این موضوع می‌تواند چالش بعدی کره‌جنوبی پس از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ باشد.

بنتو در پاسخ به این پرسش که آیا تیمی در جام جهانی ۲۰۲۲ است که دوست ندارد با آن مواجه شود، اظهار داشت: این یک انتخاب مستقیم نیست و شما فقط در آن شرکت دارید. بنابراین باید ببینیم چگونه قرعه کشی جام جهانی پیش می‌‌رود. برای ما اکنون مهمترین موضوع دو بازی باقی مانده است.

سرمربی کره‌جنوبی درباره استقبال گسترده تماشاگران برای خرید بلیت بازی با ایران که منجر به فلج شدن سرور فروش شد و حضور۶۰ هزار نفر در ورزشگاه جام جهانی سئول به شوخی گفت: این چیزی است که ما نمی‌توانیم کنترل کنیم. آخرین بازی که در حضور هواداران بازی کردیم با امارات بود.

تیم‌های ملی ایران و کره‌جنوبی صعود مستقیم خود را به جام جهانی ۲۰۲۲ قطعی کرده‌اند. ایران با ۲۲ امتیاز صدرنشین جدول گروه A است و کره‌جنوبی ۲۰ امتیازی رتبه دوم را در اختیار دارد. بازی این دو تیم روز چهارم فروردین ۱۴۰۱ در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *