قهرمان تکواندو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: مبارزه با حجاب هیچ محدودیتی برای من ایجاد نکرده و خیلی این موضوع را دوست دارم.

با تمجید از سطح تورنمنت‌های بین‌المللی تکواندوی ایران اظهار داشت: ایران در بالاترین سطح تکواندو دنیا قرار دارد و تورنمنت‌های برگزار شده در ایران نیز خیلی سخت و چالش برانگیز برگزار شد.

وی در خصوص پیشرفت تکواندوی اردن و کسب دو مدال در دو دوره اخیر رقابت‌های المپیک عنوان کرد: سطح تکواندو اردن روز به روز در حال بهتر شدن است و ما در مسابقات متعددی شرکت می‌کنیم و تمرینات خیلی زیادی نیز برگزار می‌کنیم. قطعاً در رقابت‌های المپیک پاریس نیز حضور خواهیم داشت و امیدوارم به موفقیت‌های خود در سومین المپیک متوالی نیز ادامه بدهیم.

قهرمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در خصوص ابراز امیدواری سرمربی تیم ملی این کشور برای کسب سکوی تیمی در مسابقات جهانی گفت: قطعاً توانایی کسب این کار را داریم. ما در گذشته نیز توانایی و شایستگی‌های تکواندو اردن را در مسابقات مختلف نشان دادیم و توانایی کسب این مهم در مسابقات جهانی را نیز داریم.

الصادق در خصوص برنامه‌های خود برای کسب مدال المپیک عنوان کرد: آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است و قطعاً من تمام تلاشم را خواهم کرد که به این رویای بزرگ برسم.

وی با تمجید از دختران تکواندوی ایران گفت: دختران تکواندوی ایران توانایی‌های خود را نشان دادند و مطمئن هستم که در سالیان آینده می‌توانند مدال‌های زیادی را در رقابت‌های جهانی و میادین معتبر کسب کنند.

نایب قهرمان تکواندو آسیا در پاسخ به این سوال که عملکرد کدام یک از دختران تکواندوی ایران او را تحت تاثیر قرار داده است، تاکید کرد: ناهید کیانی توانایی بسیار بالایی دارد و می‌تواند موفقیت‌های بیشتری را در آینده کسب کند. در کنار ناهید کیانی خیلی دیگر از بازیکنان ایرانی نیز هستند که توانایی بالایی دارند و با تمرینات بیشتر امکان کسب دستاوردهای بزرگتر را خواهند داشت.

الصادق در پاسخ به این سوال که حجاب برای او به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای محدودیتی ایجاد نکرده است، گفت: من مسلمان هستم و به عنوان یک مسلمان حجاب را می‌پسندم. حجاب برای من محدودیت نیست و با حجاب تمام مبارزات خود را انجام می‌دهم و خیلی هم این موضوع را دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *