در جریان حمله روز گذشته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حومه شهر دمشق دو تن از نیروهای ایرانی مدافع حرم به شهادت رسیدند.

در جریان حمله روز گذشته جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حومه شهر دمشق در سوریه، دو تن از نیروهای ایرانی مدافع حرم مرتضی سعیدنژاد و احسان کربلایی‌پور به شهادت رسیدند.

این چندمین بار است که رژیم صهیونیستی اقدام به بمباران مواضعی در خاک سوریه می‌کند، حملاتی که عمدتاً شبانه و از طریق جنگنده‌‌ صورت می‌گیرد.

پیش از این نیز رژیم صهیونیستی در فروردین ۹۷ با حمله به پایگاه هوایی «تی۴» در حمص سوریه،‌ چند تن از نیروهای ایرانی از جمله سید عمار موسوی، مهدی لطفی نیاسر و اکبر زوار جنتی را به شهادت رسانده بود.

انفجار در سرزمین‌های اشغالی

به گزارش ، منابع عبری‌زبان از وقوع انفجار شدیدی در ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) به‌وقت محلی در منطقه «گوشدان» خبر دادند.

بنا به‌اذعان این منابع، صدای این انفجار تا چند کیلومتر دورتر نیز شنیده شده است و برخی ساکنان کرانه باختری در شبکه‌های اجتماعی می‌گویند مجموعاً ۷ بار صدای انفجار را شنیده‌اند.

ارتش رژیم اشغالگر قدس در واکنس به این اخبار ابتدا در صدد تکذیب برآمد اما پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد این موضوع در دست بررسی است.

همچنین روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی جنایت صبح روز گذشته (دوشنبه) رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به حومه شهر دمشق سوریه پاسداران رشید مدافع حرم سرهنگ پاسدار احسان کربلایی‌پور و سرهنگ پاسدار مرتضی سعیدنژاد به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

در این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت این عزیزان به خانواده‌های معظم شهدا و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی و مجاهدان فی سبیل الله تأکید شده است: بی‌شک رژیم صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *