رئیس شورای شهر همدان به نقش موثر سپاه در استان اشاره کرد و گفت: استدعای همکاری و همدلی بیشتر با مجموعه سپاه به منظور افزایش رضایت‌مندی در مردم را داریم.

محمود مسگریان در دیدار با فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به مناسبت روز پاسدار، با تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: بی‌شک همه ما خود را مدیون پاسداران می‌دانیم و به حق میلاد فرخنده حضرت سیدالشهدا (ع) به  روز پاسدار نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) پاسدار اسلام بود، گفت: پاسداران علت بقای نظام جمهوری اسلامی هستند و مدیون جانفشانی‌ها و تلاش‌های روز افزون این عزیزان هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: سپاه در هر آنچه که سبب تقویت جمهوری اسلامی و پاسداری از این نظام مقدس بوده، حضور یافته و نتیجه تلاش‌های این نهاد مقدس را در پاسداری از حدود، امنیت هوائی و جهاد سازندگی و امنیت شهرها شاهد هستیم.

مسگریان به نقش موثر سپاه در استان اشاره کرد و افزود: تلاش‌های سپاه موجب جلوگیری از بروز خسارات و آسیب‌ها در حوزه‌های مختلف به مردم و شهر طی سال‌های گذشته شده است.

وی با بیان اینکه شورای شهر واقف و معتقد به همراهی و همگامی با سپاه و فرمانده سپاه در زمینه‌های مختلف است، تصریح کرد: استدعای همکاری و همدلی بیشتر با مجموعه سپاه به منظور افزایش رضایت‌مندی در مردم را داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به فرایند انتخابات گفت: باید تلاش ما و ایجاد رضایت‌مندی سبب حضور بیشتر مردم در این صحنه سیاسی با هدف افزایش مشروعیت و اقتدار برای کشور باشد. 

شورای شهر، ویترین نظام در مواجهه با مردم است

سردار مظاهر مجیدی نیز در این دیدار با بیان اینکه اعضای شورای شهر، مساله امنیت را اولویت قرار دهند، اظهار کرد: باید زیرساخت‌های امنیت از قبل فراهم شود، در همین راستا و در حال حاضر گردان‌های سایبری به منظور پوشش شبکه شهری ایجاد شده است.

وی شورای شهر را ویترین مواجهه با مردم از سوی نظام دانست و گفت: هر چه ارتباط بیشتری با مردم برقرار کرده و به مشکلات آنها بپردازید، رضایت‌مندی بیشتری نیز حاصل خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: متأسفانه روان نبودن کار در همدان یکی از مشکلات بزرگ است و کارهای اداری پیچیدگی‌های خاص خود را دارد که باید در جهت خدمت به مردم شاهد تسهیل هر چه بیشتر امور باشیم.

سردار مجیدی در توصیه به اعضای شورای شهر خواستار بهره‌گیری از فرصت پیش آمده برای خدمت به مردم شد و افزود: وقتی اقبال مردم به سوی مسئولان و مدیران است بدانید خداوند توفیقی عنایت کرده است و باید از این نعمت و عنایت بهره ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *