استاندارهمدان گفت: با همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی مربوطه در استان، موانع شرکت کیوان تا کنون برطرف شده و باعث شد تا به چرخه تولید بازگردد

علیرضا قاسمی‌فرزاد،ظهر امروز   در جلسه بررسی مشکلات کارخانه کیوان، گفت: شرکت کیوان، به اداره مالیات و همچنین تامین اجتماعی بدهی دارد و به دنبال این بدهی، مشکلاتی در اداره ثبت اسناد استان دارد. 

 وی افزود: در این جلسه سعی شد تا بدهی کارخانه کیوان، به صورت ۴۵ماهه تقسیط شود. 

استاندار همدان با اشاره به  مشکلات مالیاتی شرکت کیوان اظهار داشت:  این موضوع در قالب چند بخش قابل پیگیری است و بخشی از مشکل مالیاتی این شرکت، داشتن بدهی‌‌ بود که قابل تقسیط است. 

وی گفت: دیگر مشکلات مالیاتی شرکت کیوان به مصوبه  ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان نیاز دارد و مقرر شد تا این بخش رابه صورت کارشناسی در کارگروه تسهیل بررسی شود. 

قاسمی فرزاد تصریح کرد: باید  تغییرات هیئت مدیره شرکت کیوان به ثبت رسانده شود تا فرآیند‌های اداری آن دچار مشکل نشود و این شرکت در  راستای پرداخت بدهی و مطالبات کارگران اقدام کند. 

 استاندار همدان گفت: کارخانه کیوان مکلف شده تا برای رونق تولید، طی ۶ ماه برنامه‌ای مدون از طرحِ خود برای ارتقا سطح کیفی و کمی تولیدات این کارخانه ارائه کند. 

 وی بیان داشت: با همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی مربوطه در استان، موانع شرکت کیوان تا کنون برطرف شده و باعث شد تا به چرخه تولید بازگردد.

این مقام مسئول در پایان گفت: کارخانه کیوان یکی از ۱۸ هلدینگ داروگر در کشور است و با برند‌های کام، شکلات تافی و برند کامک، بخشی از زنجیره محصولات غذایی کشور را تأمین می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *