مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان گفت: از روز گذشته ۶ غرفه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، دامی، باغی و زراعی در همدان با هدف حمایت از مصرف کننده برپا شده است.

مجید مسلمی‌راد با بیان اینکه دیروز ۶ غرفه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، باغی، دامی و زراعی در محل سرگذر همدان از سمت جاده خاکی، برپا شده است، اظهار داشت: در این غرفه‌ها بخشی از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با قیمت ۱۵درصد ارزان‌تر از سطح بازار توزیع می‌شود. 

وی تصریح کرد: در این بازارچه محصولاتی مانند سیب‌درختی، پرتقال، خیار، گوجه‌فرنگی، سیب‌زمینی، پیاز، مرغ، تخم‌مرغ، گوشت گوساله و گوسفندی عر ضه می‌شود.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان افزود: مثلا در این بازارچه نرخ هر کیلو سیب‌درختی ۱۰ هزار تومان، سیب‌زمینی ۸ هزار و ۵۰۰ تومان و پرتقال مجلسی ۱۱ هزار تومان در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد.

مسلمی‌راد با اشاره به اینکه در غرفه محصولات دامی این بازارچه، گوشت قرمز و مرغ گرم عرضه می‌شود، گفت: قیمت هر کیلو گوشت مخلوط گوسفندی ۱۳۷ هزار تومان و هر کیلو مرغ با نرخ ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود.

وی با بیان اینکه در بازارچه عرضه تخم‌مرغ به صورت کیلویی و به نفع مصر کننده است، اظهار داشت: این کالای پر مصرف با قیمت مصوب توزیع می‌شود.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان از عرضه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در سامانه کالا رسان من خبر داد و گفت: در این سامانه اقلامی مانند برنج، گوشت گرم، گوشت منجمد برزیلی، مرغ، تخم‌مرغ و محصولات کشاورزی و باغی با نرخ دولتی به دست مردم می‌رسد.

مسلمی‌راد اظهار داشت: مردم می‌توانند وارد سامانه کالا رسان من شوند و پس از وارد کردن کد ملی کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند.

وی با بیان اینکه کالاهای موجود در کالا رسان من با پیک رایگان به درب منازل متقاضیان ارسال می‌شود، گفت: نرخ هر کیلو گوشت منجمد برزیلی در این سامانه ۱۰۶ هزار تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *