معاون وزیر صمت با بیان اینکه “۷ هزار و ۷۰۰ قلم کالا مشمول طرح الزام درج قیمت تولیدکننده روی کالا شدند” گفت: براین اساس قیمت ۴ هزار و ۵۰۰ قلم کالا تا ۶۵ درصد کاهش یافته است.

عباس تابش با اشاره به برخورد با متخلفان اقتصادی اظهار داشت: در حوزه جرایم و بازرسی‌ها باید به موقع با تخلفات و کشف آنها پرونده‌های آنان به تعزیرات حکومتی ارسال شود.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه با پرونده و بازرسی بازار تنظیم نمی‌شود افزود: اولویت با تأمین کالا است اما نیاید از سودجویان که تعدادی انگیزه تخلف در بازار دارند غافل شد.

معاون وزیر صمت با تأکید بر توجه به بازرسان حوزه‌های گوناگون در شناسایی متخلفان خاطر نشان کرد: یکی اقدامات مشترک با وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کاهش اطاله دادرسی پرونده‌‌های متخلفان اقتصادی است.

تابش از اجرا طرح الزام درج قیمت تولیدکننده بر روی کالا خبر داد و بیان کرد: در این راستا ۷ هزار و ۷۰۰ قلم کالا در ۴ مرحله مشمول ثبت قیمت تولیدکننده بوده که تاکنون قیمت ۴ هزار و ۵۰۰ قلم تا ۶۵ درصد کاهش یافته است.

وی لیست کاهش قیمت داده شده را انواع محصولات آب معدنی، نوشابه‌ها، آب میوه‌ها، فیلتر روغن موتور، لنت خودرو و دیگر محصولات دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *