معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از کشف ۷۷۱ تن کود شیمیایی قاچاق توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در تویسرکان خبر داد.

علی اکبر کریم‌پور امروز صبح در جمع خبرنگاران از کشف و ضبط محموله قاچاق خبر داد و اظهار کرد: با تلاش و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) سپاه تویسرکان محموله قاچاق کود شیمیایی کشف و ضبط شد.

وی از کشف ۷۷۱ تن کود شیمیایی قاچاق در شهرستان تویسرکان خبر داد و بیان کرد: این محموله قاچاق که به صورت توزیع خارج از شبکه بود، توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در اطلاعات سپاه تویسرکان با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان کشف شد.

معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه ارزش این محموله ۱۳میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا کمک بزرگی به اقتصاد کشور خواهد بود، یادآور شد: پاسداران گمنام سپاه انصارالحسین(ع) با اشراف اطلاعاتی خود به سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه را نمی‌دهد و قاطعانه با آنها برخورد خواهد کرد.

کریم‌پور عنوان کرد: هم استانی‌های عزیز با مشاهده هر گونه تخلفی در این زمینه می‌توانند با شماره تلفن ۱۱۴، اطلاعات سپاه تماس گرفته و آن را اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *