فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران از برخورد قاطع با قاچاق سوخت در خلیج فارس خبر داد و گفت: در سال جاری تاکنون بیش از ۲۹۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌‌های خلیج‌فارس توسط منطقه دوم دریایی سپاه کشف شده است.

سردار رمضان زیراهی از اشراف اطلاعاتی همه جانبه برای صیانت از منافع ملی در آب‌های خلیج‌فارس خبر داد و اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه تمام حرکات دشمنان در آب‌های استراتژیک خلیج فارس پایش و کنترل می‌کند.

وی، امنیت پایدار در خلیج‌فارس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: نیروی دریایی سپاه تمام تحرکات در خلیج فارس را به‌صورت کامل رصد و با هرگونه حرکت‌های تحریک‌آمیز قاطعانه برخورد می‌کند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران یکی دیگر مأموریت‌های این نیرو در خلیج‌فارس را مقابله با قاچاق و تخلفات اقتصادی دانست و بیان کرد: مقابله با صید ترال و قاچاق سوخت در خلیج‌فارس یکی دیگر از مأموریت‌های مهم نیروی دریایی سپاه است که در این راستا با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

سردار زیراهی از کشف سوخت قاچاق در ۱۱ ماه امسال خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای مقابله با سوخت قاچاق در سال جاری تاکنون بیش از ۲۹۷ هزار لیتر سوخت قاچاق از شناورها در آب‌‌های خلیج‌فارس توسط منطقه دوم دریایی سپاه کشف شده است.

وی با بیان اینکه فعالیت نیروی دریایی سپاه در برخورد با متخلفان شبانه‌روزی است تصریح کرد: چشمان تیزبین نیروی دریایی سپاه در پهنه خلیج‌فارس تردد تمام شناورها را رصد و با متخلفان برخورد قاطع می‌کند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی از کاهش صید غیرمجاز ترال در خلیج‌فارس خبر داد و خاطر نشان کرد: در ۱۱ ماه امسال خوشبختانه صید ترال در خلیج‌فارس در اعماق مختلف دریایی مشاهده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *