نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حوزه محلات کمبوها و نیازمندی‌هایی وجود دارد، گفت: ارتقا تجهیزات ورزشی در روستاها را در دستور کار داریم.

احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در مراسم اختتامیه ورزش شهروندی  همدان، با بیان اینکه همه اهداف ما از تحرکات و ورزش‌ها حفظ سلامتی جسم است، اظهار داشت: در دعای کمیل هم به حفظ سلامت جسمانی در مسیر خدمت الهی اشاره شده است‌.

فلاحی با اشاره به اینکه همه ما موظفیم از ورزشکاران حمایت کنیم، تصریح کرد: باید نسبت به ورزش‌های محلات توجه بیشتری داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه محلات کمبوها و نیازمندی‌هایی وجود دارد، گفت: ارتقا تجهیزات ورزشی در روستاها را در دستور کار داریم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی افزود: به روستاها رفتیم تا اگر نمی‌توانیم سوله‌ای تهیه کنیم لااقل چمن مصنوعی در اختیارشان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در حوزه ورزش محلات گلایه‌مندی‌هایی وجود دارد، اظهار داشت: این گلایه‌ها به جا بوده و باید برای رفع آن تلاش کنیم‌.

 محلات کم برخوردار به کمک و توجه بیشتری نیاز دارد 

محمد علی محمدی، فرماندار همدان نیز در این مراسم، اظهار داشت: کار کردن در محلات با بضاعت اندک و تنوع سلایق بسیار سنگین و طاقت‌فرسا است.

وی با بیان اینکه یک تفاهمنامه‌ای بین فرمانداری و شهرداری همدان منعقد شده، تصریح کرد: با این تفاهمنامه در سطح محلات از بضاعت ادارات و سازمان‌های مختلف برای ورزش محلات استفاده خواهیم کرد.

فرماندار همدان با تاکید بر اینکه باید به ورزش محلات کمک کنیم، اظهار داشت: محلات کم برخوردار به کمک و توجه بیشتری نیاز دارد.

محمدی به استعداد یابی در مناطق اشاره کرد و گفت: باید کمکم کنیم تا استعدادها پیدا شود و همدان جایگاه واقعی خود را در حوزه ورزش پیدا کند.


در همدان ۱۷ هزار نفر درگیر ورزش محلات هستند 

سید مسعود حسینی شهردار همدان هم در این مراسم، اظهار داشت: در همدان ۱۷ هزار نفر درگیر ورزش محلات هستندکه آماری بی‌نظیر و برای شهرداری یک افتخار است.

وی افزود: هرچه این آمار بیشتر شود نشان‌دهنده شادابی اجتماعی ما است.

شهردار همدان با بیان اینکه ۲ هزار نفر در مسابقات ورزشی شرکت کردند، گفت: تیم‌های فوتبال اتحاد سنگ سفید و المپیک پرسی‌گاز به عنوان تیم‌های برنده معرفی شدند.

حسینی با تاکید بر اینکه باید تیم استعدادیابی را فعال کنیم و نگاه ویژه‌ای به مسابقات محلات باشد، تصریح کرد: باید کمبودها را برطرف و از تیم‌های بومی حمایت کنیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *