به گزارش الوند پرس یوسف شعبانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان صبح روز جاری با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بهار دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام محمدعلی ارزنده ضمن خیرمقدم و تبریک ایام الله دهه فجر در آستانه میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر،انتصاب یوسف شعبانی بعنوان سرپرست تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان همدان را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بهار همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص اینکه ” جهاد هر لحظه معنی و مفهوم خاصی دارد” گفت:در حال حاضر فعالیت در زمینه های اقتصادی نوعی جهاد است و اقتصاد با اشتغال ارتباط مستقیم دارد.

محمدعلی ارزنده گفت:خادمین مردم باید شکرگزار باشند چرا که خدمت به مردم یک موهبت الهی است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان نیز ضمن تبریک ایام گفت امید است با یاری حق تعالی  با تمام توان نسبت به آرمان های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اجرای برنامه های دولت سیزدهم در جهت خدمت رسانی  به جامعه کار و تلاش استان همدان با روحیه جهادی و انقلابی فعالیت خواهم نمود.

در پایان شعبانی همراه جمعی از کارکنان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان با حضور در گلزار شهدای شهرستان بهار با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد.

توسط manager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.