به گزارش الوند پرس یوسف شعبانی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان صبح روز جاری با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بهار دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام محمدعلی ارزنده ضمن خیرمقدم و تبریک ایام الله دهه فجر در آستانه میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر،انتصاب یوسف شعبانی بعنوان سرپرست تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان همدان را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بهار همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص اینکه ” جهاد هر لحظه معنی و مفهوم خاصی دارد” گفت:در حال حاضر فعالیت در زمینه های اقتصادی نوعی جهاد است و اقتصاد با اشتغال ارتباط مستقیم دارد.

محمدعلی ارزنده گفت:خادمین مردم باید شکرگزار باشند چرا که خدمت به مردم یک موهبت الهی است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان نیز ضمن تبریک ایام گفت امید است با یاری حق تعالی  با تمام توان نسبت به آرمان های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اجرای برنامه های دولت سیزدهم در جهت خدمت رسانی  به جامعه کار و تلاش استان همدان با روحیه جهادی و انقلابی فعالیت خواهم نمود.

در پایان شعبانی همراه جمعی از کارکنان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان با حضور در گلزار شهدای شهرستان بهار با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد.

توسط manager

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *