معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به عودت دادن بخشی از محصولات کشاورزی هرمزگان توسط روسیه گفت: قویاً اعلام می‌کنم که محصولات کشاورزی صادر شده به روسیه هیچ مشکلی نداشته است.

حسین دماوندی‌نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان اظهار داشت: ما پیشکسوتان سازمان جهاد کشاورزی را رها نخواهیم کرد چرا که این افراد از جمله رئیس سابق جهاد کشاورزی هرمزگان ذی‌قیمت هستند و در عرصه‌های دیگری حتماً از این افراد استفاده می‌کنیم.

وی افزود: استان هرمزگان خطّه‌‌ای است که اگر امروز در تهران آرامش روانی در بازار وجود دارد نتیجه زحمات کشاورزان هرمزگانی است که محصولات خارج از فصل را روانه بازارهای هدف در کشور می‌کنند و رفاه را به ارمغان می‌آورند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به جریان بازگشت محصولات کشاورزی استان هرمزگان به روسیه بیان کرد: هرگز محصولات ما دچار مشکل نبود بلکه کشورهایی مانند روسیه یک‌ سری اطلاعاتی از ما می‌خواستند که ما دیر ارسال کردیم و آن اتفاق افتاد و من قویاً رد می‌کنم؛ محصولات کشاورزی ما هیچ مشکلی نداشت.

وی ادامه داد: امروز هم مراسم تودیع و معارفه داریم و واقعیت عرصه مدیریت مثل یک مسیری است که ایستگاه به ایستگاه است، مدیران سوار و پیاده می‌شوند، در قاموس ما جهادگران کار و تلاش برای مردم نهادینه شده است و چه در جهاد سازندگی سابق و چه جهاد کشاورزی، خدمت بی‌منت انجام می‌شود.

دماوندی‌نژاد تأکید کرد: اگر بتوانیم توسعه کامل را در امور زیرساختی انجام دهیم بخش‌های دیگر کشاورزی نیز از آن بهره خواهند برد و مدیرکل جدید، این حوزه را مدنظر خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *