مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی درهندان دیار دار المومنین و دارالمجاهدین به صورت خودرویی برگزار شد.

مراسم راهپیمایی خودرویی یوم‌الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ساعاتی  قبل در همدات  دیار دارالمومنین و دارالمجاهدین زادگاه حبیب جبهه مقاومت سردار حسین همدانی  با حضور پرشور و انقلابی مردم همدان انجام  شد.

راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن امسال در  شهرستان‌ها، شهرها و روستاهای همدان  برگزار شد و با توجه به دلیل شیوه ویروس کرونا و موج ششم بیماری برای حفظ سلامتی مردم این راهپیمایی در مناطق قرمز به صورت خودرویی و در شهرهای با وضعیت نارنجی و زرد این راهپیمایی به صورت مردمی برگزار شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهمدان  به صورت خودرویی و از چهار راه پژوهش  ب سمت میدات بعثت و از سمت میدان بعثت  به سمت میدان آرامگاه ابن سینا و این میدان به سمت میدان امام زاده عبدالله  و در نهایت میدان باباطاهر مقصد نهایی خودرو پیمانان همدانی  بود.

در ۴۳ سالی که از عمر انقلاب می‌گذرد هرساله در یوم الله ۲۲ بهمن شاهد بزرگترین حضور مردم در صحنه بودیم و مردم ایران با حضور میلیونی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حمایت و پشتیبانی خود از نظام اسلامی و ولایت فقیه را نشان می‌دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *