نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: امروز حتی در مذاکره هم نه مجلس انقلابی و نه دولت اجازه ندارد که اقتصاد کشور را به مذاکره و برجام گره بزند و اشتباه سال‌های گذشته تکرار شود.

حجت‌الاسلام احمد حسین فلاحی، در مراسم راهپیمایی شهرستان فامنین، اظهار داشت: امروز علی‌رغم میل دشمنانی که می‌گفتند نمی‌گذاریم جمهوری اسلامی چهل سالگی‌اش را ببیند، پرقدرت و باشکوه چهل‌و‌سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ را جشن گرفتیم.

وی با بیان‌اینکه عده‌ای گفتند ملت ایران برای مسائل اقتصادی انقلاب کردند، تصریح کرد:  این علت اصلی نبوده اما بد نیست همه بدانند که مردم مشکلات اقتصادی هم داشتند.

نماینده مردم‌ همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این روزها وقتی بحث اقتصادی و تورم مطرح می‌شود برخی می‌گویند قبلا اوضاع اینچنین نبوده و این موضوع برای مردم روشن نشده، تصریح کرد: باید ابهامات مردم را برطرف کنیم و بگوییم‌ که در زمان طاغوت وضعیت اقتصادی مردم چگونه بود.

فلاحی افزود: شاید جای سوال باشد که چرا در زمان طاغوت تغذیه مدارس را باب کردند، علت آن این است که بخاطر وضعیت نابه‌سامان و مشکلات اقتصادی، بچه‌ها دچار سوء تغذیه شده بودند.

وی با تاکید بر اینکه امروز درآمد دولت از فروش نفت روزانه  به ۳ میلیون بشکه هم نمی‌رسد، اظهار داشت: وضعیت اقتصادی بحرانی مردم در زمان شاه درحالی بود که برای ۳۰ میلیون جمعیت روزانه ۱۰ میلیون بشکه نفت با قیمت بالایی فروخته می‌شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم می‌گفتند دولتی که روزانه ۱۰ میلیون نفت می‌فروشد با وجود این حجم از درآمد وضع اقتصادی مردم به شدت خراب است‌.

فلاحی تصریح کرد: اگرچه یکی از علل انقلاب کردن مردم مربوط به استبداد سیاسی و فضای دیکتاتوری آن زمان بوده است اما عامل اصلی انقلاب مردم ریشه در مسائل عقدتی و مذهبی آن‌ها دارد‌.

وی با بیان اینکه غیرت دینی و مذهبی مردم سبب کشاندن آن‌ها به میدان شده، اظهار داشت: مردم هرکجا دیدند کسی علم دین را بلند کرد رفتند و مشارکت کروند اما در انقلاب اسلامی به بلوغ کامل حرکت انقلابی خود رسیده بودند.

نماینده مردم همدان و فامنی در مجلس شورای اسلامی‌با تاکید بر اینکه حرکت امام راحل به عنوان مرجعیت دینی علم انقلاب را بلند کرد، افزود: ما برای آرمان‌های دینی و مذهبی انقلاب کردیم.

فلاحی با تاکید بر اینکه رسیدن به ظهور هدف آرمانی و جهانی ما است، تصریح کرد: امروز میانه راهیم و نهضت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه از روز اولی که قیام شروع شده دشمنان می‌دانند مقصد کجاست و تلاش می‌کنند تا به آن نرسیم، اظهار داشت: دو سال  پیش، بن‌سلمان جنایتکار آل سعود گفت به کشوری که دنبال زمینه سازی ظهور است فرصت نمی‌دهیم.

نماینده مردم و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در زمان پهلوی مردم می‌دیدند که ارزش‌های دینی در جامعه کمرنگ شده و به غیرت دینی مردم توجهی نمی‌شود، گفت: امروز تنها کشوری که لانه جاسوسی آمریکا را ازکشورش جمع کرده  ایران است.

فلاحی با بیان اینکه آمریکا از طریق لانه‌های جاسوسی خود حتی تلفن شخصی صدر اعظم آلمان و فرانسه را گوش می‌کند و  آن‌ها فقط قدرت گلایه دارند، اظهار داشت: قدرت بین‌المللی جمهوری اسلامی‌ بر همگان ثابت شده است‌.

وی با اشاره به اینکه مردم با پیام‌های امام خمینی (ره)  به صحنه آمدند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری چند سال پیش در مرقد امام راحل، فرمودند: مراقب باشید امام (ره) و هداف و آرمان‌های امام راحل تحریف نشود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی‌ در بخشی از سخنانش با تاکید بر اینکه حل مشکلات معیشتی مردم و  آزادی‌های سیاسی مهم است، گفت: اما در هر مقطع عده ای تلاش کردند که شعارهای اصلی انقلاب را به حاشیه ببرند.

فلاحی با بیان اینکه یک کشور اسلامی باید قدرت همه جانبه داشته باشد، افزود: باید در زمینه قدرت نظامی، اقتصادی، فرهنگی، دیپلماسی و سیاسی آمادگی داشته باشد اما تمام این‌ها باید در خدمت آرمان انقلاب باشد.

وی با اشاره به اینکه در جنگ‌نظامی و فرهنگی پیروز شدیم، گفت: در جنگ اقتصادی هم پیروزی نزدیک است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزمندگان انقلاب اسلامی منحصر به ایران اسلامی نیست و قدرت نظامی ما در کنار دریای مدیترانه خود را نشان داده است، اظهار داشت: مرزهای امنیتی ما توسعه یافته و در  امنیت نظامی به جایی رسیدیم که به دشمن میگویم کشتی‌های نفتی را از مرزهای جنهوری تا حیاط خلوت امریکا ونزوئلا می‌فرستیم و دشمن جرئت شلیک یک گلوله را هم ندارد.

فلاحی با تاکید بر اینکه امروز قدرت بین‌المللی جمهوری اسلامی ثابت شده است، گفت: اینگونه نیست که مانند دوران پهلوی اول نیروهای متفقین ایران را اشغال کنند و سربازانش از گرسنگی‌بمیرند.

وی با بیان اینکه قدرت انقلاب اسلامی با برکت خون شهیدان، امنیت نوامیس را در اربعین هم تامین می‌کند، گفت: ما در جنگ فرهنگی پیروز شدیم اگرچه خیلی‌هاتلاش کردند انقلاب را در نطفه خفه کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود:  امروز صدور انقلاب اسلامی به سراسر جهان شکل گرفته است.

فلاحی گفت: می‌بینیم‌ که شخصیتی مانند زکزاکی به ایران می‌آید پیام امام (ره) را می‌گیرد و در نیجریه عاشقان امام زمان را تربیت می‌کند.

وی با بیان اینکه برگزاری راهپیمایی‌های امروز، اعتکاف، راهیان نور، اردوهای جهادی، شب‌های قدر، عاشورا و تاسوعای امسال و سال گذشته با شرایط کرونا  و شرایط فشار اقتصادی مردم و توطئه‌هایی که بود نشان دهنده پیروزی ما است‌.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی‌با تاکید بر اینکه دشمن نتوانست مردم را در دنبال کردن آرمان‌هایشان زمین‌گیر کند، گفت: بخاطر سو‌ء مدیریت در سال‌های گذشته به مشکلات اقتصادی خوردیم ولی امروز مسیر عوض شده و نشانه‌های گشایش اقتصادی شروع شده است‌.

فلاحی با بیان اینکه هرکجا از آرمان‌هایمان فاصله گرفتیم دچار مشکل شدیم، تصریح کرد: امروز حتی در مذاکره هم نه مجلس انقلابی و نه دولت اجازه ندارد که اقتصاد کشور را به مذاکره و برجام گره بزند و اشتباه  سال‌های گذشته تکرار شود.

وی با تاکید بر اینکه در مذاکره اهداف و آرمان‌های خود را دنبال می‌کنیم، اظهار داشت: با توجه به اقتداری که جمهوری اسلامی دارد دشمن نگران قدرت گرفتن ما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *